Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Gaziantepspor (Türkiye kupası)

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

ewet maç bu akşam 20.00 de şükrüsaraçoglunda..
ligtv den naklen yayın..

zor bi maç gibi gozukuyo ama fenerbahçemiz bu maçı alacaktır..ben maça şuan maça gidiorum.. gidicek başka arkadaslar war mı acaba..?[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Vala zor ama Fener yener gibi çünkü formda :D Zevki kalmaz bu sene ligin herşeyden şampiyon fenrbahçe bu sene ligdede türkiye kupasındada[signature][hline]:Noth1ng:/3x/Olympia/Karus/Sorcerer
BANNED
İtems :-Dandik Pc +1/433 Mhz(yaz sonunda magic
anvile bi uğrayacam
-2xRotring +5/Tombow uç(birinin yerine Faber
Castell +8 alacam para biriktiriom)
-Milan Silgi +8 (manyak bi item walla )
-Kitap,Defter +4,+5,+6

ALINTIDIR
Sosyal ağlarda paylaş

lig usulü kupa...
elemeli değil.
hiç birşey bitmiş değil.
eksik kadro,
yorgun futbolcular..
ikinci yarıya bomba gibi giricez.[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

ben FB'nin 6-2 yendiği maç da dahil "güven" veren bir futbol oynadığını hâlâ düşünmüyorum, bir türlü inandıramadılar beni başarılı olduklarına

lig şampiyonu olmak bir şey ifade etmiyor devamını getiremeyince, neden eksik kadro? hani Türkiyenin en zengin kadrosu? hasta mı oldu tamamı, kıran mı girdi takıma nedir?

dedim yine bu turkcell hatalı mesaj yolladı, değilmiş...[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bi takım her maç güven verecek oyunu oynayamaz ki abi.her maç ayrı bi taktik ayrı bi rakip.
ayrıca sezonun ilk devresinin son maçı.oyuncular dinlenmek ister, sezon arası, yabancılara noel vs.
anelka yok, nobre yok. sahada olcan,semih,zafer kalede rüştü ve serdar değişmeli oynadı.antepte ise 3 hafta önce başkan istifaya çağrıldı, taraftarlar isyanlarda.hırslı geldiler.kaybedilmiş birşey yok.normaldir.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

maç hiç iyi deildi ya.. fenerbahçe hiç oynayamadı adam gib..
bu arada cavcava amma küfür ettik yaw..ama sonuç itibariyle bende ses kalmadı ama sonunda da yenildik..elde bişi kalmadı..:([signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

bi fbli olarak türkiye kupasını almamak hiç koymuyo umrumda bile diil FORTİS türkiye kupasını almamız alsak sokaklara cıkıp heyo heyo dien bi fenerli olacagını da sanmam[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zebby, 22 Aralık 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
bi fbli olarak türkiye kupasını almamak hiç koymuyo umrumda bile diil FORTİS türkiye kupasını almamız alsak sokaklara cıkıp heyo heyo dien bi fenerli olacagını da sanmam

Büyük ihtimalle Fenerbahçe son Türkiye Kupasını aldığında ya doğmamıştın ya da hatırlamayacak kadar küçüktün.Bilmiyorsun tabi onun önemini :D[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana.
Bonjo da ardından demiş ki:
avrupadada başarı gelince nereye kaçacaksınız hangi köşeye saklanacaksınız mrk ediyorum...
az kaldı az bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zebby, 22 Aralık 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
bi fbli olarak türkiye kupasını almamak hiç koymuyo umrumda bile diil FORTİS türkiye kupasını almamız alsak sokaklara cıkıp heyo heyo dien bi fenerli olacagını da sanmam

eee zaten hiç bi kupayı alamıonuzkiii.. arada bi türkiye şampiyonluğu işte kaç sendir avrupada bi başarı bile yokk... bide türkiye kupasını küçümser ayaklarına giriosunuz... :) en son yayla kupasını almştınız dimi :) =[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...