Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Minik Online Oyunlar

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

@Raistin

Cont. açıklamak gerekirse 2d görünüşlü bir uzay savaşı oyunu. Gemini seçiyorsun ve bir haritaya giriyorsun deathmatch veya team filan yapıyorsun işte. Soldatın uzay gemisiyle oynanan versiyonu diye düşün :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canbir, 18 Şubat 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
conquer oynayan var mı?

http://reg.tqzf.com/register-en/reg2.html
Burdan uye olacaksın , en alttaki kısımda takıldıysan
Identification Type = other
Identification No = tckimlik no nu girebilirsin :)

Acc. hemen açılıyor. 4mb bir patch var client i indirip calıstırdıktan sonra. Oyun gayet zevkli ancak bir font sorunu yasıyorum ben onu cozunce oynayama devam edicem..[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

A3

Mu online tadında başka güzel bir oyun. Oyunu ispanyollar yapmış ama içerde ingilizler çoğunlukta diyebiliriz. :P

A3

[spo1=SS ler için tıkla]

[/spo][signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Sosyal ağlarda paylaş

Bellow sen napmışsın yav, bunların hepsini denemeye kalksam 50 yıl geçer :). Bu nedenle burdaki en sağlam oyun hangisi onu söyleyin bana.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 21 Şubat 2005 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi en sağlamı diyebilirim. Seçmece alıp koyuyorum. Kendine en yakın türü söyle ona göre söyliyeyim. Hepsi türünde sağlam oyunlardır ama pati Rose ve ray crashta çoğunlukta ama baya sağlam oyun var bende yugioh yuda tavsiye ederim free card game :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Auto Assault

Auto assault nedir; Arabalarla, makinelerle ve tanklarla rpg unsurları ile oynadığınız bir mmorpg dir. Bişi anlamadıysanız ss lere bakın. Ama şu an beta test te ilerde paralı olurmu bilemem.

AutoAssault

[spo1=SS ler için tıkla.]

[/spo][signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...