Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Minik Online Oyunlar

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Worms gibimi hmm :P . Ya sıra tabanlı değil atlıyorsun bineğine (hayvan veya araba :D ) alıyorsun silahını etraftakilerle actiona giriyorsun. Ray Crash gibi bir sistem diyebiliriz.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xiah

Yeni bir 3d Fantastic MMorpg. Tatlı grafikleri, güzel sistemi ile uzun süre oynayabileceğiniz bir oyun ve tamamen bedava. Beta testte filan değil bedava :P .

Sitesi : Xiah

SS

Dışarda kar var. Okullar tatil yuppii

Savaşma Seviş

[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Sosyal ağlarda paylaş

Vastian

Güzel mi güzel, tatlımı tatlı karanlık ormanlarda ve mağaralarda geçen bir oyun. Sitesi ingilizce kendisi korece :/

Sitesi : Vastian

SS

[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

guzel olmuş katkilari bulunana herkeze kendi adima tesekkur ediyorum...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Raistin saol :)

Skyblade : Sword Of The Heavens

Çinlerin yaptığı full action bir olay. Gerçekten çok büyük savaşlar oluyor.

Sitesi : Skyblade

[spo1=SS için tıklayın][/spo][signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

[Bu mesaj Bellow tarafından 18 Şubat 2005 11:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Graal Online

2d grafikleriyle gene bir gameboy türü oyun. Atlara binip actionunuzu yapıyorsunuz. RP ön planda ^^ .

Sitesi : Graal

[spo1=SS ler için tıklayın]

[/spo][signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

[Bu mesaj Bellow tarafından 18 Şubat 2005 11:10 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Online değil ama muhteşem bir naruto oyunu Naruto Mugen bi deneyip buraya yazam dedim 2 saattir kitledi oyun beni :D Muhteşem bişi dizideki tüm karakterler var sayılır. Belli savaş bölümleri müzikleri filan süperleri çekerken dizideki sözler geliyor. Müzikleri zaten diziden alınma bölümlerine göre çok tatlı bişi Naruto culara duyurulur :P Download yapmak için üyelik gerekiyor.

Sitesi : Naruto[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

4mb lik bir oyun,can sıkıntısı için birebirdir.
Genel amac takımlar halinde bayrak savası.
http://www.subspacedownloads.com/
Bu adresten continuum v0.38 clienti indirerek oyuna hemen baslayabilirsiniz.
Hor görmeyin 4 senedir oynuyorum,efsaneler arasındadır ;)

Trenchwars serveri en normal tip,tek tük Türklerde var,gelen olursa beklerim.

Sosyal ağlarda paylaş

Cont. u nasıl atlamışım bilmiyorum eskiden az oynamıyordum utanıyorum kendimden :P Gerçekten çok güzel bir oyundur. Eğer oynamadıysanız girip deneyin derim. Uzayda geminizle savaşınızı verin :D[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

su bellow ve ondan onceki arkada$ın bah$ettigi oyunu biraz daha acıklar mı$ınız?[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...