Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ramazanda kapıya baterist gelmesi

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

mesela bütün bateristler ramazan davulcusu olsa nası olurdu diye düşündüm de bi kaç örnek veriyim dedim;

bonzo: bi anda kendinizi çılgınca bağırıp çağırarak, dans ederken bulursunuz. kapıya geldiğinde ona şöle güzel bi merdiven satın aldığınızı söylersiniz koşa koşa gider.

dave weckl: daha çalalı 5 dakka olmasına rağmen çoktan kalkılmış, sahur yemeği yenilmiş, hatta geri yatılmış olursunuz. bu hıza böyle muamele. bu arada o sizin kapınıza çoktan gelmiştir ama aceleden zile basıp kaçmıştır bile.

ringo starr : yanınızdaki insanlarla kol kola girip şarkı söylemeye başlarsınız. bahşiş istemeye gelidiğinde de şöle güzel bi barış amblemi heykelciklerinden (ne dedim ben?) verirseniz yeterli olur.

dave lombardo: ehehe bilmiyorum noolur:)

dennis chambers: gece gece kapınızda bi zenci görmenin tedirginliğiyle hızla kapıyı geri kitleyip yorganın altına kaçarsınız.

ian paice: yok yok kapınıza kadar gelemeden düşer ölür bu. her gece her gece kalbi dayanmaz alimallah.

ron bushy: o kadar uzun süre çalar ki, artık çalmayı bıraktığında iftar vakti felam bile geçmiş olur.

dave grohl: güzel güzel davulunu çalarken bi anda davulu fırlatıp eline bi adet mandolin alır ve bundan soraki müzik hayatına telli aletlerle devam eder.

igor calavera: her gece gaza gelip ramazan davulunu patlattığı için bahşişe ihtiyacı vardır. mazereti olduğu günler yerine abisi geçip elektro sazla sizi uyandırır.

Örnekleri siz çoğaltın ama olsa hiç fena olmazdı yani. düşünsenize kapınıza bi bonzo geliyo filan ;)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 17 August 2003 04:44 tarihinde demiş ki:
hiçbirini tanımıyorum da dave weckl çok hoşuma gitti.[hline]By Gamers For Gamers

Dave weckl Dünyanın En Baba baterist'idir desem yeridir. (Yıllarca bateri çalışıyorsun ve artık bateri de cha cha ne bileyim bossa nova çalmaya başlıyorsun bunu trompetler ve harika ritimler koyuyorsun işte dave weckl ortaya çıkıyor)

John Dolmayan:Onun çaldığı eksik ritimlerle bir şarkının daha ritmini çıkartırsınız :-P[hline]Elros Lúinwë

Nevermind

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...