Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan np yardım

arrdeam

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum o kadarını ama :) Clan ID bulabilirsen Kolay

https://www.knightonlineworld.com/account/rankings.php?sub=2&radServer=1&clanid=12401

Burada En Sonda

CLANID=12401 Clanın DataBasedeki Kayıt Nosudur Eger bu no bulabilirsen yada denk getirebilirsen bakabilirsin

Suanki ID K.TT ait Sen Clanı TTden once kurduysan sayıları azaltarak bak :)

ama biraz zor gibi azimle sıcan duvarı deler derler :D[signature][hline]Bir Zamanlar Gururlu Bir Rogue Vardı :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
4Ever, 23 Aralık 2005 09:19 tarihinde demiş ki:
Bilmiyorum o kadarını ama :) Clan ID bulabilirsen Kolay

https://www.knightonlineworld.com/account/rankings.php?sub=2&radServer=1&clanid=12401

Burada En Sonda

CLANID=12401 Clanın DataBasedeki Kayıt Nosudur Eger bu no bulabilirsen yada denk getirebilirsen bakabilirsin

Suanki ID K.TT ait Sen Clanı TTden once kurduysan sayıları azaltarak bak :)

ama biraz zor gibi azimle sıcan duvarı deler derler :D

Haklısın sanırım baya bastırmam gerekecek :)
Sosyal ağlarda paylaş

185k dan azsa görünmez ilk 100 ün sonuncusunda 185k var çünkü :D[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

2 Günde o kadar np atlamışlarsa bilemem :)[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

BEDEVA
said:
AnuriaAlptekin, 23 Aralık 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
said:
gaba, 23 Aralık 2005 09:19 tarihinde demiş ki:
http://www.konptracker.com/ siteye gir source ve programı ındır tum servarlarherkezin her clanın np sini lvl ini oğren...

sanırım ücret ödüyorsun buna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gaba, 23 Aralık 2005 11:48 tarihinde demiş ki:
bende falcons clanındayım daha once replay daydık kurulma tarihine bakarsanız gecen gece oldugu bellidir biz bir gecede kasmadık ayların emegi o...replayda ki son liste mevcut isteyen pm den mail ini gondersin ss gönderebilirim..b_ok atmayın...

O clana biri laf atmadı okumayı bilmiyosan okuma kursuna git abiş.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Kastılarsa demedim atlamışlarsa dedim Atlamışlar lafını bi araştır istersen 2 gün önce 100. 185k lık clan varken şimdi 100. sırada 200k civarı clan olmasına dedim eğer bunu aklın kaldırmıyosa saten benim muhattabım olamazsın. Umarım bu yazıyı anlayabilirsin ümit etmesemde.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme sen benım yazdıklarımı anladıysan ben bunları anlamışımdır...gerci okudugum zaman bana bir şey katmıcagı için okumamayı isterdim bir noob olmanın yanında nice güzel yanlarınında wardır umarım biraz onlarla ön plana cıkmayı dene , bu senın için buyuk bir adım olacak...
Kastılarsa demedim atlamışlarsa dedim Atlamışlar lafını bi araştır istersen 2 gün önce 100. 185k lık clan varken şimdi 100. sırada 200k civarı clan olmasına dedim eğer bunu aklın kaldırmıyosa saten benim muhattabım olamazsın. Umarım bu yazıyı anlayabilirsin ümit etmesemde[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

Sen daha okuma zahmetinde bile bulunmadan topic içindekileri tam okumadan sadece falcons mudur ne haltsa olan bir clanın altında bulunan bir post dan dolayı kendi kafanda ürettiğin fantazi dünyasından yorumladığın düşünceleri dile getirerek kendini daha fazla rezil etmemeni temenni ederim bu mesajım senin şahsi mesajlarına son cevabım.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aklıma gelmişken bari burada sarayım dedim, eski konptracker sitesi wardı günlük np sıralamasını falan gösteriyodu sanırım site kapandı açılmıyo artık bende..Bununla ilgili bir bilginiz war mı ¿[signature][hline]Gerçek (eski) CCSakura ben değilim . . . char'ı satın aldım, Lütfen bu yüzden PM atmayınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...