Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para aktarma siteleri.

Midnight

Öne çıkan mesajlar

paypal ve western union nedir tam olarak?
birçok sitede paypal yazıyor. Acaba paypala üye olabilir miyim ben? Kredi kartım world card değil. Sıradan maximum Türkiye iş bankası..
Kadın o kadar maximum maximum diyor da bir hayrını görmedik salak kartın. Bir DAOC alamadım..[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tam emin değilim ama paypal dediğiniz olay ülkemizde yok sadece bizde western union kullanılıyor.Hemen hemen bütün bankalarda kullanıyor kapısında yazıyor bugunlerde çoğunun.
Bone kartının üstünde master veya visa yazıyormu?
Yazmıyorsada sorun etme git garantiye hesap açtır 1haftada açılıyor evine hesap kartın(ATM kartı) geliyor telefon açıyorsun net şifreni alıyorsun internetten sanal kart bölümüne giriyon sanal kart yarat diyorsun o anda sana bir master kart yaratıyor gidip hesabına para yatırıyorsun eve gelip garantinin sitesinden kendi hesabına bağlanıyorsun ve net üzerinden harcıyacağın parayı kendi hesabından kartına geçiriyorsun siparişi veriyon kartından çekiyorlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

visa card benimki..

illa world card mı olması gerekiyor?

ayrıca paypal olan sitelerde western union geçerli mi?
paypal türkiyede geçersiz, ee western union da o sitelerde geçersizse nolcak :)[hline]By Gamers For Gamers

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 August 2003 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik Yurtiçi/Yurtdışı Kredi Kartı
Bankamatik kartı ve kredi kartı özelliklerinin yanında artık Maximum Card özelliğine de sahiptir.
Yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilir.
Geri ödemeler TL olarak yapılabilir

* Bütün bu özellikler şu anda sahip olduğunuz Maximum özellikli kredi kartları için de geçerlidir.

sitesinde böyle bir bilgiyi gördüm.
yurtdışında kullanılabiliyormuş yani. ama niye daoc hala gelmedi ona kafam basmıyor..[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bone nerden siariş verdin?Ayriyetten kartın Visa veya mastercad olduğu sürece heryerden alışveriş yapaiblirsin yani senin bankanlan ilgili değil o olay.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...