Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baglanma sorunu

Samah

Öne çıkan mesajlar

eheh Yok abı o sorumlulugu ustume almam kusura bakma :) Bısey falan olur olmaz emegın bosa gıder kasmam da zaten bı daha kım kasacak...256 ram geforce 2 ıle kastım 64mb ıle daha 2 hafta oncesıne kadar org ye gırmıslıgım yoktu dusun :) Allahtan yenı makına geldı :)[signature][hline]Silverhoof/Tauren Druid/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Ne sorumluluğu olucak abi bişi olmaz charlara sen sadece priestle oyna :P başka bişi istemem password ü deiştirsen bile geri alırım nasılsa 1 sorun olmaz ıtem fln da yok para da yok sen quest fln yapsan yeter :P[signature][hline]Yakında gelicem....Öküz gibi gelecem....

Fear leads to anger.Anger leads to hate.Hate leads to Suffering...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Samah, 22 Aralık 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Dc olman kac dakıkanı aldı onuda soyle bakalım :)

walla dün akşam girdim paşalar gibi hiçde disconnect olmadım 7 saat non-stop :P bu sabah kontrol edemedim iş yerindetim varmı hala sorun?[signature][hline]onurdolar, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Karpuz sen frostwhisper da oynayan karpuzsan seni defalarca gankledigim için özür dilerim ama guildce gezerken görünce illa birisi durun ya daha karpuz keseceydik esprisini yapıyor bizde dalıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

Sabaha karşı bir sorun yoktu. Gayet rahat girdim oynadım bi guild ezdi geçti beni falan. İyiydi yani :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

ko culara laf söyleyenler bide buraya baksın.
koculardan beter olmuşsunuz be.
bağlanamıyorum diye 8 sayfa mesajmı olur ya.
bi problem vardıki bağlanamıyordunuz, bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek wow oynayanlara!!![signature][hline]Name: VAnGeL (retired) ** Vangel
Clan: Wearehistory ** ---------
Lvl: 63 ** 60
Class: Berserker Hero ** Troll Warrior
Nation: Karus ** Horde
Server: Diez ** Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

her güzelin bi kusuru vardır bak adriana lima da ayıptır soylemesı kakasını yapıo :D[signature][hline]onurdolar, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Karpuz sen frostwhisper da oynayan karpuzsan seni defalarca gankledigim için özür dilerim ama guildce gezerken görünce illa birisi durun ya daha karpuz keseceydik esprisini yapıyor bizde dalıyorduk

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 23 Aralık 2005 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her güzelin bi kusuru vardır bak adriana lima da ayıptır soylemesı kakasını yapıo :D ve ayrıca böyle bi konu açılması bunu ne kadar nadir olduğunun ve ne kadar insanların garibine gitttiğini gösteriyo bence :)

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 23 Aralık 2005 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Edit: editliyim derken ziçtım kusura bakmayın post kirliliği oldu

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 23 Aralık 2005 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
curufinwe_, 22 Aralık 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
Bu para veriyorum zihniyetiyle nereye kadar gideriz bilmiyorum.Sanki adamlar kendi keyiflerine sorun yaşattırıyorlar bize..Kimse böyle bir oyunu oynadığına şükretmiyorda para verdiğimiz için bi akşam geç girmekten yakınıyor.İlginç valla

aferin sana ama ben böyle düşünmüyorum ne güzel yapmışlar ohh süper sanki vitrinden elbise satın alıomuşsun gibi baka dur sen.ben verdiim paranın hakkını isterim kardeşim.serwerı kapattıkları gün için ek süre verecekler bana herkes senin gibi parayı dışardan bulamayabilir veya baba parası yemeyebilir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 23 Aralık 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
ko culara laf söyleyenler bide buraya baksın.
koculardan beter olmuşsunuz be.
bağlanamıyorum diye 8 sayfa mesajmı olur ya.
bi problem vardıki bağlanamıyordunuz, bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek wow oynayanlara!!!

anlayamadık biz napalim:)17.sayfaya kısmetse
ama biz 20 sayfa kufurleşip birbirimize sen n00bsun sen eziqsin demiyoruz:) naber ehu. ayrıca her server kapandıgında da 15 topic acmıyoruz bölümümüzde. şimdi oturup wow oynayanlar soyle KO oynayanlar boyle diye laf mı sokcaz birbirimize, ayıp olur.[signature][hline]you have no chance to survive make your time!
ha ha ha!
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlattığım zaten sürekli laf sokmaya çalışanlara, neden serverlar kapandığında millet bu kadar ayaklanır bunu anlamak mümkün değil kkthxbye.
ps wow > ko (o ayrı) :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) ** Vangel
Clan: Wearehistory ** ---------
Lvl: 63 ** 60
Class: Berserker Hero ** Troll Warrior
Nation: Karus ** Horde
Server: Diez ** Bloodsclap

[Bu mesaj vktk tarafından 23 Aralık 2005 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...