Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okulda vahşet yaşadık...

arenda_duwcal

Öne çıkan mesajlar

arenda sıkmıyorsun demi?yani çünkü okulda birini bıcaklamakla disiplin kurulu hiç bişey yapamaz ne yani 10gun uzaklastırmamı verılıcek polisin işi o gelmedimi polis?[signature][hline]Aşk Acı çekmek deil çektigin acıya katlanabılmektır.
---------------------------------------------
Temizdir benim aşkım, sudan berraktır
Bu aşk oyunu bana helâldir, haktır
Hep şekil değiştirir ellerin aşkı,
Şu aşkımda en küçük fark bile yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

Azcık delikanlı ol.. milletin kanı akmış senin için ne biçim türk çocuğusun sen aman bunlar pis herifler ben kaçayım arkadaşlarım dayak yesin..[signature][hline]peace is a lie, there is only passion
through passion, i gain strength
through strength, i gain power
through power, i gain victory
through victory, my chains are broken
the force shall free me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoLDaR, 16 Aralık 2005 04:24 tarihinde demiş ki:
Azcık delikanlı ol.. milletin kanı akmış senin için ne biçim türk çocuğusun sen aman bunlar pis herifler ben kaçayım arkadaşlarım dayak yesin..

arenda dişi diyoruz sen ne diyosun:)
polis molis yok mu oralarda yav, adam bıçaklanmış diyorsun, darp diyorsun, hadi kavgada disiplin kurulu yaptırım uygular falan da suç var ortada, polis nerde polis?[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
msn: [email protected]
Heffer
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten kendini kabadayı sanarak ahkam kesen birçok insan var. Boşver sen takma kafana. Onlar kendi belalarını kendileri yaratıyorlar zaten. Birde eğer okuldan kaydını aldırabilirsen başka okula git derim. Huzursuz olduktan sonra orada kalmanın bir anlamı yok bence..[signature][hline]Gerçek Taraftarın Sitesi Sakaryaspor / Tatangalar >>
O Bir SakaryaLı >>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiquiD, 16 Aralık 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
kavgadan önce şekil aforizmalar çığırıyorsunuz?

WARCRY!!!:D

Bu arada küçük bir hanıma hiçte yakışmayan türden davranışlar!!![signature][hline]Hatalıysam 155

[Bu mesaj Keyzar tarafından 16 Aralık 2005 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2 de amazonda vardı sanırım oyle bi cıglık :P ortalıgı karıstırmıs sonra paladinler barbarlar girmiş olaya :D:D:D:D
bence de nası polis girmez olaya disiplin cezası falan onemsiz de o olaya polisin intikal etmesi(way be ben bu kelimeyi nerden arakladım acaba) gerekir bence[signature][hline]"Every creature will taste death"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiquiD, 16 Aralık 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
"asla aptallarla tartışma önce kendi seviyelerine çekerler sonrada tecrübeleriyle yenerler"

bu lafı kavga başlamadan önce mi ettin ehoeoh. bu ne yarabbim, çizgiroman karakteri misiniz, kavgadan önce şekil aforizmalar çığırıyorsunuz?
ahhahahaha : )[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...