Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xp de eski oyunlar nasıl çalışır!?!

gordon

Öne çıkan mesajlar

yaw windows xp de bir dos oyunu nasıl çalışır becermedim bir türlü bide ben pencerede ac diyorum ama giidyo yine full scren yapıo olan olaylar da şöyle

robocod.exe (oyunun adı) nı çalıştırıyorum sonra siyah bi ekran geliyo ve kalıyo öyle
ctrl alt del yapıyorum ve kapatıyorum olay budur yardımcı olursanız sevinirim(en son bu oyunu 386 ım la oynamıştım)
Sosyal ağlarda paylaş

abi naaptin robocod hatirlatilir mi bana ya...

ulan anilarim canlandi hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

falla www.dosgames.com da bir kaç ayar falan anlatıyodu onlarıda yaptım ama hala siyah ekranda kalıyo bide ctrl alt del yaınca şu an yaptıı bi işlem var onu bitirmesini beklemek istermisin falan diyo deliriyom makine p4 2.4 yani bi robocodun işlemini yapamıyosa ne işe yararki :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu yeni bilgisayar aldım gitti bitti bütün zevkim hiç bi şeyi adam gibi yapamadım bide kablo aldım iyi ce battı ne icq ne half life tabanlı oyunlar ne continuum herşeyin içine ettim gta 3 te sıktı artık delircem kısacası bütün hafta sonum ayar yaparak geçti ki sorunsuz calışan continuum u da ping fazlalığı yüzünden kurcalarken oyun kilitlenmeye başladı şimdi ne zaman açsam not responding oluyo ki yeniden yükledim falan ama aynı şey (proxy ayarlarıyla oynadım)
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş bende deil oluyorum , 486 8mb bilgisayarımda gayet ii çalışan ki hatta bazı oyunlarda moslo kullanmam gerekiodu 88 89 yapımı olan , bu bilgisyarada out of memory dio :-D
icq ayarları için www.vindovs.com
tıkla , ve hep dooru ayarlar var ne zaman değişse orda da değişio , türkçe site[hline]~Sultan of the Empire Earth~

[Bu mesaj chagy tarafından 20 May 2003 07:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Xp de dostan başlatmanın tek bi yolu var - Virus programınızda varmıdır bilmiyorum , bende Pc-cilin var ve boot disk yapıosun 3 disket gerekio ilk disket dosta açıo bilgisyarı diğer iki disket tarama yapıo , sonuç olarak ben xp de bu şekilde açıyorum dostan ama diğer virus programları hakkında yorum yapamıcam[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bu compability mode süs için mi konulmuş?
hiç bir oyunda etki etmedi.
superfrog açıcam oynuycam, ne normal şekilde ne de compability modlarda çalıştırabildim. siyah ekran çıkıyor, ve hemen kayboluyor.

abandon loader ve vdmsound çektim kurdum.

ama abandon loader açmamakta inat ediyor.
superfrogu ekledim listeye, iste nerde olduğunu felan da belirttim. Açmaya çalışınca hata veriyor, video bilmemne hatası. press a key diyor basınca ekran kapanıyor..

bu superfrogu oynayamassam çıldırcam lütfen yardım edin.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.the-underdogs.org/guidewin.php
şu siteyi okudum ama hiç birşey anlamadım.

-The WinXP Application Compatibility tool diyor o zaten işime yarammıştı.
-The WinXP Application Compatibility tool (Advanced) start menüde var diyor ben bulamadım.
-arkaplanda program mrogram da yok zaten.
-directxi deneyim bir ara, video hatası dediği o olabilir mi ki?
-Video Hardware Acceleration onu zaten direk en sona getirdim ama yine de etki etmedi.
-geri kalanları ise hiç anlamadım, sanırım işime yarıyan birşey de değiller.

neden çalışmadı anlamıyorum. illa win 98 mi yüklemem gerek bilgisayara?[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...