Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arkadaşlar artık premuyum üyesi olmayanlar oyuna giremiyecekmi

bozok22

Öne çıkan mesajlar

said:
angelusy, 21 Aralık 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
said:
LeoNSeA, 21 Aralık 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
pre olmayanlar oyuna gıremıyecek dıye bı olay yok sadece chyper tamamen temızlendıkten sonra yanı edit charlar ve edit itemler temızlendıkten sonra oyun p2p olacak yanı ilk setup 29$ civarı olacak herkes paralı kayıt olacak tabı ıcınde yıne premıum olmak sıze kalmıs ama oyunu oynamak isteyen herkez bi kere o 29$ doları verecek mecbur kalacaksınız yani wow gibi :) ben bıraktım kurtuldum... Bıraktım ama gelişmeleri boylece daha iyi takıp edıyorum ve oynayan arkadaslarıma iletiyorum... sizlere kolay gelsın...

huh nerden duydun bunu ?
siz daha yeni mi duyuyosunuz hazırlıklara basladılar bile ke ile gelen yeni download da felan yazıo p2p diye bu ne demek yanı p2p nın anlamı üyelik ucretli olacak demek cunku wow da p2p ve daha bır suru program da p2p uzerınden uzretlendırılır :)[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

İLlegal programlar şakır şakır çalışırken yapamazlar hıc bırseyı paralı tasa etmeyın sız devammmm[signature][hline][b]-Bu İnternet olmasa ne yapacaktık,Belki doktor belki avukat olacaktık.Lanet olsun sana internet bizleri asosyal,Alkolu seven adamlar haline getırdin. !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni patch'i yükleyenler 1'i serverlara giremeyecekler. Benim anladığım bu. Arkadaşımla konuşurken sorundan bahsetti. Kendi adamıyla 1. serverlara giremediğini söyledi. Ancak benim pre adamımla girebiliyor. Kesin sonuç bir iki güne kadar ortaya çıkar.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...