Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arkadaşlar artık premuyum üyesi olmayanlar oyuna giremiyecekmi

bozok22

Öne çıkan mesajlar

yav arkadaşlar sabahleyin 1 arkadaşim soyledi artık premuyum uyesi olmayanlar oyuna giremiyecekmiş dogrumu acaba ?[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2
Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dyna
Sosyal ağlarda paylaş

tabi sende varsa girersin ben bu oyuna kredi kartıyla para verecek kadar aptal degilim ( sozum meclis dişi)[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

azuhahah çok komik cidi bir konuda bulundumu saniyordum[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şuan oyunda olan varmı d1 s1 c1 o1 x1[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

server dolunca bakalım olabilecekmisin? :D
eğer böyle olursa savaş zamanı giremeyeceğimden dolayı ve ayrıyetten diğer charımla 2 veya 3 ede girsem kassam ne olcakki cz yapamadıktan sonra .
inşallah bu böyle devam eder. herkez premium alır ve oyuna(a1,b1 vb) girerde bende oyunu bırakırım :D
Sevindim. K2 yi ilk defa takdir ettim.
oyundaki bug ları düzeltmeye gelince tam bir gerizekalı olan K2Network
nasıl para kazanırızda çok iyi düşünen insanlar olabiliyorlar.

Hep böyle devam edin .[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok

[Bu mesaj Joey tarafından 21 Aralık 2005 12:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozok22, 21 Aralık 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar şuan oyunda olan varmı d1 s1 c1 o1 x1

premium degilim a1 deyim suanda[signature][hline]Server : Ares
Mekan : Deru ( Raiba )
Nick : Tasci
Class : Elmorad Female
Gorev : Cleric INT ( ah holy water ah )
LvL : 61 %30
Np : 100/0 :D
Clan : Adini unuttum oyuna girince duzeltirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu söylentilerin çıkmasının nedeni server savaşları icin kapatılan 1. serverlardır. Charların yedekleri alınırken serverlar bir süre kapatıldı. Bu da insanlarda soru işareti oluşturdu. Bu konu yakın zamanda offical forumda da konusuldu ve en son acıklama olarak benim biraz önce söylediğim neden olduğu acıklandı. Konuyu bulamıyorum iş yerimden. Eve gidince link'i yollarım.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
LvL: 60==>61
Sosyal ağlarda paylaş

pre olmayanlar oyuna gıremıyecek dıye bı olay yok sadece chyper tamamen temızlendıkten sonra yanı edit charlar ve edit itemler temızlendıkten sonra oyun p2p olacak yanı ilk setup 29$ civarı olacak herkes paralı kayıt olacak tabı ıcınde yıne premıum olmak sıze kalmıs ama oyunu oynamak isteyen herkez bi kere o 29$ doları verecek mecbur kalacaksınız yani wow gibi :) ben bıraktım kurtuldum... Bıraktım ama gelişmeleri boylece daha iyi takıp edıyorum ve oynayan arkadaslarıma iletiyorum... sizlere kolay gelsın...[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 21 Aralık 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
pre olmayanlar oyuna gıremıyecek dıye bı olay yok sadece chyper tamamen temızlendıkten sonra yanı edit charlar ve edit itemler temızlendıkten sonra oyun p2p olacak yanı ilk setup 29$ civarı olacak herkes paralı kayıt olacak tabı ıcınde yıne premıum olmak sıze kalmıs ama oyunu oynamak isteyen herkez bi kere o 29$ doları verecek mecbur kalacaksınız yani wow gibi :) ben bıraktım kurtuldum... Bıraktım ama gelişmeleri boylece daha iyi takıp edıyorum ve oynayan arkadaslarıma iletiyorum... sizlere kolay gelsın...

huh nerden duydun bunu ?[signature][hline]clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...