Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kazıklı voyvodo ve elizabeth bathroy efsaneleri

blindcat

Öne çıkan mesajlar

hepimiz sanrım en azından voyvodoyu biliyordur.Şu Türkleri kazığa oturtan adam.su günlerde yeni bi kitap çıktı okumanızda fayda var. özellikle aramızda vampir efsanelreine iannan yada merak edinler için mükemmmel bir kitap.kitabın sonunda'da vampir olup, olmadığına dair kesin bir bilgi geçiyor elinize.
Bu arada elizabeth bathroy hakkında farklı ve ilginç bilgileri olan varsa paylaşsın bizlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Vlad Tepesh Osmanlıların elinde olduğu sırada Fatih Sultan Mehmet ile beraber eğitim gördü,kendi dininin yanında islamiyetide öğrendi,Bunların yanında teoloji,Uzay bilimleri,Tasavvuf ve Savaş sanatı konularında eğitim aldılar.Daha sonra Vlad Romanyaya dönerek babasının yerine geçti daha sonra zaten Osmanlı imparatorluğuna ödemesi gereken vergiyi ödemeyince padişahın gazabına uğradı,kellesi osmanlı şehirlerinde gezdirildi.bulgar ve türklerden oluşan 30.000 kişilik bir kazığa geçirilmişler ormanı yapmıştır:(.Bundan sonra kaçmaya çalıştı ama sonunda yakalandı.
Doğan kitapdan çıkan bir eserde mevcut onu okursanız daha detayl bilgiye sahip olabilirsiniz...[signature][hline]Dinlenmemek Üzere Yürümeye Karar Verenler Asla Ve Asla Yorulmazlar......
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirlik olayı gerçektir hem voyvodonun hemde draculanın vampirlik dediğiniz o zaman hatta bu zamandada var bir hastalıkdır bu hastalığa yakalandıktan sonra belli bir evreden sonra insanın damağı çekilir ağızdaki köpek dişleride en uzun dişler olduğundan görüntü biraz acayip olur ayrıca insanın derisi çürümeye başlar ve ölü bir insanın görüntüsünü alırsınız ..

Tabi o zamanın insanları bunları bir anda idrak etmediği için bu olaya şeytanibir olay olarak bakmıştır ve kalplerine batırılan kazıkla öleceklerini sanırlar tabi insanın kalbinin bir bölümünde öldükten sonra bile hava birikir ve kalbe uygulanan kuvvetle o hava boşalır ve ölü bir insan bile olsa acayip bir ses çıkar ve o zamanın insanlarının teorileini doğruılar yane anlatmak istediğim onu efsane haline getiren o zamanın insanlarıdır Vampirlik aslında bir hastalıktır ve benimde tanıdğım bu hastalıkta olan insanlar var
Saygılarımla ....[signature][hline]Kula Bela gelmez
Hak yazmadıkca
Hak bela yazmaz
Kul azmadıkca
Sosyal ağlarda paylaş

tumu vampirligin bı hastalık deildir bence zaten öle bişeyde yoktur ama vampirlere benım ilgimde vardır ama vampir die bişey yoktur elizabeth onu genc gosterdıgı ıcın kan ıcıormus dun discovery de ızledım suana kadar da kanı içilmek ıcın öldürülen insan sayısı 2miş bu 2 sucluda erkek mıs yanıbu vampirlik deilde bı özenmeye benzıor tabi böle bi özenme olamaz ama psikolojik sorunlar yasayan gencler yapabılıorlar böle şeyler ama dedıgın gıbı dişlerin uzaması ölü gibi gözükmeleri falan sanmıorum öle bişey oldugunu[signature][hline]Asker vurulduğunda değil unutuldugunda ölür
Sosyal ağlarda paylaş

kazıklı voyvodunun durumu hem bir psikolojik hastalık hemde hemde vampir evresi geçirilmesinin sağlayan başka bir fiziksel hastalık.elizabeth bathroy ise arkdaşımızın dediği gibi bakire kzıların kanıyla yıaknan biri ve kan için biri. aslında bathroy ve voyvodo birbirne okdar uyum sağlarlardı ki. inanın bana voyvodonun kazık hikayeleri sadece yüzeydekiler bilineyen neler var bir bilseniz müsait oldauğum zman hepsini analtırım size.benim inancıma göre olsun yada kişisel düşüncem olsun o sııradan bir insan değil ,belkide insanların da havyan olduğu teorisine iyi bir örenk olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

vampirik yoktur fln diyen arkdasımız Porphyria nedir biliomu?
ÇOK ÇOK ÇOK nadir görünen bu hastalın yan etkielrinden biri hastayı güneş ışığına ileri derce duyarlı yapmasıdır,yüzyıllar once kan içmenin bu hastalığa çare olduu düşünceside yaygındı

yada ben ole biliorum[signature][hline]bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 29 Kasım 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
vampirik yoktur fln diyen arkdasımız Porphyria nedir biliomu?
ÇOK ÇOK ÇOK nadir görünen bu hastalın yan etkielrinden biri hastayı güneş ışığına ileri derce duyarlı yapmasıdır,yüzyıllar once kan içmenin bu hastalığa çare olduu düşünceside yaygındı

yada ben ole biliorum

tmm bunun sımdı vampirlikle ne alakası var kan ıcen bı kişi vampirmi oluyor benım bıldıgım kan sadece elizabeth ıcıordu baska içen bılmıorum yanı belgeselde öle dıordu[signature][hline]Asker vurulduğunda değil unutuldugunda ölür
Aşk Acı çekmek deil çektigin acıya katlanabılmektır.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar önce ultimada Elizabeth Bathory vardı, demek isim buradan geliyormuş, isim farklı yazılmış ama aynı şahsiyeti temsil ediyor galiba. Bende nerden bulmuş bu ismi diyordum hep.[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...