Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed - Most Wanted

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

said:
Mumu, 26 Kasım 2005 06:05 tarihinde demiş ki:
said:
h1v, 23 Kasım 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Bi arkadaş bonuslara abanın demiş bencede , unique part almanıza gerek yok zaten başladığınız arabayla bitirmiceksiniz.Alın arabasını fazladan para falan veriyo bazen arabanızı değiştirin.Güzel bişey alınca bi kaç unique le desteklersiniz zaten performance partsın çoğu açılmış olur.

iyide aldığımız unique upgradeler direk arabaya yapişmiyo zaten..

hatta açık bile değiller alamıyosunuz arabaya. performance dan sonraki seçenek olarak duruyolar kilitli. kaçıncıyı beat edince çıkıyo hatirlamiorm su anda..

sacmalik mutlaka parcalara abanin ki oyunu bitirdiginizde cok klas arabaniz olsun..

abartmayin..

yarışacağınız 1gallardo 1 de corvette var oraya kadar unique upgradesiz gelebiliyosunuz.bu iki araba zaten aynı hemen hemen, ben 2sinide pink sliple aldım 1ini dahi alsanız oyunu rahat rahat bitirmenize yeter.Zaten ondan sonrada dodge viper,slr mclaren ve m3 var direk bonuslara abanıcam
Sosyal ağlarda paylaş

su an oyunda son $eydeyim neydeyim ? razori yendim polis amca gotumde paso busted oluyom. 14 adami evo 8 ile yendim evo 8 kesinlikle gallardo haric butun arabalari geciyor hizlanma ve maksimum hizda . ben genede gallardo almadim cunku gallardo igrenc bir araba cok kontrolsuz. su dedigimi dikkate alin bence pursuit/bounty/milestone icin golf gti yaris icin evo8 takilin derim. slr mclaren ve porsche carrera gt bile iyi degil evo8 den[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dün bi dvd aldım, içinde .bin'ler var bir sürü ama image değil, deamon tools ile bir şey mount edemiyorum, winrarla extract edemiyorm. napcam?
SYSTEM diye salak bi kısayol var bi de.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 30 Kasım 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda benden esintiler ...

[spo1=Porshe GT]

[/spo]

[spo2=Merso MC]

[/spo][signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 01 Aralık 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
o boya hangisi yahu? ozellerde bende 2 tane siyah vardi biri asiri derecede parliyodu biride mat siyahdi sanki ms paintten firlama gibi?
customdaki boyalarda üst sırada kırmızı var bitane onu boyamış kırmızı olmasına ragmen siyah görünüyo[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - !
Hani gece geç saatte mönitörün ışığında otururken çalar ya fondan bir şarkı,
Hani göz yaşların damlar ya klavyenin üstüne akar hemen tuşların arasından,
Hani silersin ya gözyaşlarını koluna, hani düşünürsün ya sevdiğini,
Hani keşke dersin ya hep, hani kaybolursun ya düşlerinde...
İşte bu gece öyle bir gece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM_Eldarduil, 02 Aralık 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
said:
Disappear, 01 Aralık 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
o boya hangisi yahu? ozellerde bende 2 tane siyah vardi biri asiri derecede parliyodu biride mat siyahdi sanki ms paintten firlama gibi?
customdaki boyalarda üst sırada kırmızı var bitane onu boyamış kırmızı olmasına ragmen siyah görünüyo

Hayır renk o renk değil . Daha doğrusu sadece o renk değil . Renk üzerine başka bir eklenti daha yaptım ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black_Lupin, 02 Aralık 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
Hayır renk o renk değil . Daha doğrusu sadece o renk değil . Renk üzerine başka bir eklenti daha yaptım ...

ne mesela?[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - !
Hani gece geç saatte mönitörün ışığında otururken çalar ya fondan bir şarkı,
Hani göz yaşların damlar ya klavyenin üstüne akar hemen tuşların arasından,
Hani silersin ya gözyaşlarını koluna, hani düşünürsün ya sevdiğini,
Hani keşke dersin ya hep, hani kaybolursun ya düşlerinde...
İşte bu gece öyle bir gece.
Sosyal ağlarda paylaş

şu şekilde anlatayım

Önce paintten custom bolumunde alev kırmızısı rengi alıyoruz .
Daha sonra vinly bolumune girip dragon vinly bolumune giriyoruz ordan sırayla ilerliyoruz şuanda adını hatırlamıyorum ancak ya sondan 3. yada 5. bi dragon vinlysi var . şekil olarak gozukmuyor ancak arabaya koyu bi ton veriyor . dragon vinlyleri sırayla denerseniz dediğimi anlarsınız . Birde o renk tonunun mavisi yeşili sarısı ve altın sarısı var . Aynı işlemi o renklere uygulayabiliryorsunuz . Onlarda en az bu renk kadar janjanlı oluyor . Ancak şöyle bir sorun var multiden oynarken aynı renk tonunu her iki oyuncuda kullanırsa oyun göçüyor :D[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...