Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vanilla sky

karakedi

Öne çıkan mesajlar

penelope cruz cok guzel bi hatun, ses tonu acaip sirin

film bayik cidden ama sonlari hafiften ilginc
kesinlikle matrix ozentisi

tom cruise super oynamis ama ilginctir, ben iyi bi oyuncu oldugunu dusunmuodum tom cruise un bu filme kadar[hline]what the caterpillar calls the end of the world, the master calls a butterfly
Sosyal ağlarda paylaş

film gayet guzel ama bazi yerleri cok "bunalim".. tom da cok hiyar adam, 10000 kere sorsunlar bana cameron diaz mi penelope cruz mu diye hepsinde cameronu secerim.. filme gidilir bence

bu arada bu film, penelope nin ispanyada cekilen filmi "open your eyes"(1999) in yeni versiyonu
Sosyal ağlarda paylaş

tom kuruzdan hazetmem bende
görevimiz tehlike gibi bir efsanenin noktasını koyabilecek derecede kötü bir film yapmıştı zamanında....
bu efsaneyi kendi ünü için kullandı
koskoca görevimiz tehlike ekibini sildi ve o ismi kendiyle özleştirmeye çalıştı...
dağlarda zıpladı hopladı
ben süperiim imajını verdi
ama görevimiz tehlike efsanesinde süper adam yoktu
sadece zeki adam vardı...
güvercinlerden bile nefret ettim...
oof of...
nikolas keyci de sevmem mesela
hazetmem bu 2 şahıstan
ama her zaman sevdiğim ve seveceğim bir aktör varsa oda buruss vilisstir...
(isimleri türkçe yazdım çünkü ingilizce nasıl yazıldıklarını karıştırdım böle espiri yapmış imajı oldu, espiri felan yapmıyorum)
saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin son 15 dakkasina kadar uyuyan biri olarak ben filmi cok begendim, bence tarz matrix ama filmin mesaji 180 degisik :)

Yani karakteri incelersek, hayatta her seyi olan, hic yenilgi yuzu gormemis bir karekter ve aslina bakarsan cok hirsli, gorunum itibariyle serseri ve mutlu bir karakter ama asil olan hayatta aradigini bulamamis ve yalniz birisi :) Simdi o kizi gordugunde Asik oluyo, bir sure sonra seviyoda, ama kizin Tom Cruise un kafasinda oturdugu sekil, kizin kendisi degil, filmin basindan itibaren degil, cikis kapisi sadece, aradigi insanin imajina burundurmus, deger verdigi her seyi simgeliyo o kiz hehe! Ama aslinda gercek degil! kiz tam bi salak :)

Bence sonu guzeldi, ya da bende algida secicilik var :)

Sevgiler...
Arlooax
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...