Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnvalid Password?

Necro

Öne çıkan mesajlar

cacık yok ayni dewam ediyo:) arada deneyin düzeldiğini gören haber versin:)[signature][hline]Epox NPAJ / Amd64 3200+ 939s / Samsung 80Gb Sata / Feel Hurricane II 550W / Ati X550 256Mb / NEC DVD-RW Double Layer / 512X2 400Mhz Kingston

Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz

Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordOfTheShadows, 14 Aralık 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
yaw bende tırstım o şeyle gidip pass resetledim... pass'da göndermiyor maile... gelir mi acep.. (gmail)

bir kere yeni üyelik yaptım bu pass sorunları varken onun passı hala gelmedi başka bir gmail adresime...

bende sıfırladım ama ınvalıd vermıyordu oyuna tam gırerken knight bı hata ıle karsılastı kapatılması gerekıyor dedı bı dahakıne gırdıgımde ınvalıd pass dıyodu bende gmail kullanıyorum sıfrem hemen geldı bekle bıraz duser yakında[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

Olacak olanları söyleyeyim.Rollback olabilir büyük ihtimalle bu defaki rollback bayağı bir eskiye gidebilir.Taaa Cypherin ilk çağlarına dönebiliriz.Böyle moradonda herkes civciv.ellerine almışlar traning silahlarını worm peşinden koşturuyorlar :D
Ne güzel olur değil mi ?[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler manner lazim olan varsa yeni charimi kascam walla Arese girersem cirlop gibi lvl1 daha :D party pls hadi :requiem: nickim[signature][hline]Epox NPAJ / Amd64 3200+ 939s / Samsung 80Gb Sata / Feel Hurricane II 550W / Ati X550 256Mb / NEC DVD-RW Double Layer / 512X2 400Mhz Kingston

Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz

Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

korkmayın :P bu olay serverlar arası savaş yüzünden oluyo.
Accoun'ları savaş server ına kopyalamak için günde birkaç saat kapatıolar.

Bu nerden çıktı derseniz.
savaşlar ayrı bir serverda olacak yani oyuna girdiginizde server listesinde en üste 2 tane yer var boş server. işte orası savaş serverı olacak. birinci serverda A ile X. ikinci serverda B ile D savaşacak. karakterinizin aynısı savaş bitene kadar o server larda olacak. savaş bittikten sonra silinecek ve o serverlar şuanki gibi kapalı kalacak.[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

bu şekilde aynı olay bi kaç kez daha oldu.kimsenin lafına inanmayın.teknik bi arıza olabilir arkadaşlar.bişiy bilmeden konuşanlara inanmayın asla.içiniz ferah olsun.serverlar arası savaşada daha var aslında.neyse salla düzelir.dün gecede sorun vardı zaten.premium ücretimi geri isticem:D Name:SweetBabe LvL:62%9 Server:Dies Race:Rogue Female(Full +7 Shell)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...