Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates Of Burning Sea

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

eu server ları ile ilgilenmedigim icin arastırmadım, okumadım. US de oynayacak olmamım sebebi ; eski tecrube ve open beta da da goruldugu uzere , eu da cok az hardcore oyuncu olması. POTBS bastan sona bir pvp oyunu, eger ki kendıne bu konuya adamıs oyuncu sayısı az olursa o server cekılmez bır hal alır.

open beta da eu da 1 tane sehrı pvp ye donusturmek ıcın gunlerce en fazla 2 grupla kastık, aynı anda us server da 4 5 pvp alanı devamlı acık ve 3-4 sehır el degıstırmıs ıdı.

bu yuzden ; ciddi oyuncular icin EU 'da oynamalarını hıc tavsıye etmem, emeklerınız bosa gıder. Zengın olursunuz, server ın kralı olursunuz ( konunuzda iddialı iseniz tavbii ) ama devamlı aynı 20 kısı ( beraber veya onlara karsı ) yle beraber oynarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

sgecca said:
eu server ları ile ilgilenmedigim icin arastırmadım, okumadım. US de oynayacak olmamım sebebi ; eski tecrube ve open beta da da goruldugu uzere , eu da cok az hardcore oyuncu olması. POTBS bastan sona bir pvp oyunu, eger ki kendıne bu konuya adamıs oyuncu sayısı az olursa o server cekılmez bır hal alır.

open beta da eu da 1 tane sehrı pvp ye donusturmek ıcın gunlerce en fazla 2 grupla kastık, aynı anda us server da 4 5 pvp alanı devamlı acık ve 3-4 sehır el degıstırmıs ıdı.

bu yuzden ; ciddi oyuncular icin EU 'da oynamalarını hıc tavsıye etmem, emeklerınız bosa gıder. Zengın olursunuz, server ın kralı olursunuz ( konunuzda iddialı iseniz tavbii ) ama devamlı aynı 20 kısı ( beraber veya onlara karsı ) yle beraber oynarsınız.

amerikan yapimi oldugunu dusunursen ve betaninda amerikada cok once basladiginida goz onune alirsan bu dediklerin normal oyun suruldugunde avrupada olurda tutarsa bu dediklerin gecerli olmayacaktir. betadan bu karari cikarmis olman enteresan.
Sosyal ağlarda paylaş

kanuni ; cok uzun sure closed beta da idim, ama acılan open beta da server ilk once US icin acıldı, 4 5 gun sonra EU ya acıldı ve nerdeyse 1 ay acık kaldı EU open beta, son gununde dahi is yoktu. EU da pvp nin basını ceken organıze edenlerle bırebır konustuk, karar vredık nerdeyse EU da ıs olmadıgını ki hepımız eu tercihli idik.
Sosyal ağlarda paylaş

Aksam basladi sanirim oyun ben gece girdim. Blackbeard (US) sunucusunda Solomon Steel diye bir karakter actim. Avrupa sunucularindan birinde ayni isimle bir tane daha acmayi dusunuyorum ama hangisi olacagina daha karar vermedim oynayan varsa karakterlerini yazarlarsa oyunda haberlesiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Cuce said:
dasaa aydınlat bizi

:( başlarken hoş ancak devamı gelmiyor. aynılık kokuyor oyun. hep aynı şeyler, hep aynı görevler falan. ayrıca oyunda harita da büyük bir eksi olarak göze batıyor.

fikir süper, townlar ve kasabalardaki halklar falan güzel ama hepsi bu. orta karar veya biraz üzeri bir tek kişilik oyun olabilirmiş ama Mmo olarak doyurucu değil gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...