Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates Of Burning Sea

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

ben direk

BARBAROSSA HAYREDDIN PASHA

yanlız pvp zone felan bence yanlış
korsan dediğin her yerde dalar abi korsanın olayı o zaten
belli bir bölege belirleyip sadece orada insanların birbirine girmesi çok saçma bence.

ancak şöyle olur limanın hemen dibi olan ufak bölgeler iskeleler güvenli olur, ama açık denize açılacak adam her riski de alsın..

[ Mesaj 23 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:02 tarihinde, patateskabak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

104gun gercekten muthis ama bilindigi gibi deniz savaslarinda olay sadece ne kadar silahinin olduguna bagli degil hizina da bagli. Buyuk ihtimalle 104gun ingiliz navy officer'larinin en ust rutbelisine verirler heralde.

Bu arada soyle bir konu actim belki oyun henuz cikmadigi icin cok erken oldu ama flying labs'da dev team'da calisan adamlarin bayagi deneyimli oldugu farkettim, fos cikmayacak bir oyun yaparlar diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Turk korsanın gemisi xebectir

am abaktım low level bi gemi kendisi ha eve dki gibi her gemi her ortamda yapıcak bi iş bi işlev bulabilirse kullnılrı tabiki her durumda iddalarıda bu zaten.

Yanı epix epix diye herker 104 guns diye dolanmıycak etrafta

bide farklı sınıflardaki gemilerin en verimli ruzgar acıları farklı yanı pvp de donanmalar fakrlı gemilere ihtiyac duyucaktır ceşitli rüzgarlarda etkili olmak için yoksa "aaaaaa ruzgar bizden yana değil kardeş" diil diyip yattara olmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

dalgayı bilmiyorum ama rüzgar var
ztn cogu deniz savasi oyununda vardir rüzgar (korsan oyunlarinda)

yukarda bir yerde link vardı 15dk.lık bir video, orada anlatıyor rüzgar olayını.

3 tane mmorpg var hangi birini alsak oynasak, cebimizde para kalmicak bu gidişle.
warhammerı eledim, bu ve conan kaldı
hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyunun forumlarına bakarken, çıkış tarihi ile ilgili bir yazı okudum, paylaşmak istedim. (bir bölümünü aktarıyorum)

So here it is plain: We won’t be shipping in June.

However, we will be expanding the beta dramatically at the end of June. This coincides with us finally having the original version of the game that we expected to ship for R1. It’s a massive improvement over what’s in the beta now, with a lot of moving pieces all finally coming together. We’ll introduce it to our current beta folks, and assuming that goes well, we’ll start the process of inviting people in. Lots of people. This isn’t an open beta -- we view that as entirely a marketing device and we still have serious, large-scale testing to do of the economy, the Conquest system, and other features. But it is a huge expansion of our beta population. Currently, to get into the beta, you have to either be crazy lucky or have a beta key. Now your odds will get a lot more reasonable.

yani kısaca (bold olarak da belirttiğim gibi) oyun haziranda çıkamıyor. haziran sonunda ancak betası yapılacak son haline yakın oyunun, ardından yapılan testler sonucu yeniden bug düzeltmeleri ve kodlamaları yapılacak. bu demek oluyor ki nereden bakarsak bakalım (en iyi ihtimalle) en yakın tarih ağustos sonu (ki bence ekime kadar sarkar).

yazının tamamını okumak isteyenler
http://www.flyinglab.com/pirates/logs.php?log_select=9
buradan ulaşabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Abi simdi yaz ortasinda cikarilmasin demissiniz ama haziran oyunu cikarmak icin mukemmel bir ay bence.

Neden derseniz soyle ki Pirates of the Carribean 3 izleyecek millet bundan gaza gelecekler bu bir.
Ikincisi ise yazin sonunda AoC cikacak, AoC bu oyunun direkt rakibi hatta WoW'dan bile daha fazla rekabet donecek bu iki oyun arasinda cunku ikisi de diyor ki biz oyucunun skill'ine yonelik oyun yaptik bilegi ve zekasi kuvvetli olan pvp'de yenecek. Son olarak ise hadi adamlar oyunu hazirandan hemen sonra cikarmadi hadi biraz daha beklettiler AoC'dan daha sonra cikardilar bu durumda ise WAR isin icine edecek.

(Bu saydigin uc oyun WAR,AoC,PotBS pvp agirlikli oyunlar yazin sonuna dogru baska oyunlar da cikacak tabii ama aralarinda bir rekabet olacagini sanmiyorum)

Uzun lafin kisasi bu oyunu haziran-temmuz arasi cikarmazlarsa hic is yapamazlar ki Flying Labs'da bunu biliyor bu nedenle cok buyuk ihtimalle oyun haziran-temmuz arasi cikar diye dusunuyorum

[ Mesaj 25 Mayıs 2007, Cuma - 11:21 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Closed beta'ya kabul olan var mı aranızda? Ben ocaktan beri bekliyorum nerdeyse tık yok.

Ama şu bir gerçek ki tam istediğim beklediğim gibi bir oyun olacak. Oyunda hem korsanlık ve gemi savaşları açısından her türlü detayın düşünülmüş olması bir yana, o grafikler nedir öyle? Resmen tüylerim diken diken oldu.

Bu oyun yine bu sene çıkması planlanan Pirates of the Caribbean Online'ın iliğini kemiğini kurutacak belli ki... Sony vazgeçsin bu işlerden bence....

Bir de bu oyunu oynayacak Türk arkadaşlara buradan sesleniyorum, rica ederim karakterimize orjinal isimler bulalım, her server'da 3856728628 tane Barbaros Hayrettin görmeyelim.... Hani herkes istediğini yapmakta özgür sonuçta ama... Yine de bir abi tavsiyesi vereyim dedim. :P (yaş 23)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi yoklama yapsak alcaklar için ???

bu arada bende sign yaptım fakat ses soluk yok hiç closed beta için....

ben bogachan nickiyle alıcam ve pirate olmayı düşünüorm ( ne kdr yetenek ve zorluk warsa orda ben warım)

tabi ortak bi fikire varıp oynamamız daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

wlla şu çıkış tarihi konusunda bi açıklama fln bulamadım bilen warsa link fln bşi yapın yani =)

ve ayrıyetten bende wowu bıraktım bunu bekliorm...tbc den sora oynama istei die bişi kalmadı...eski 40 kişilik raidlerin tadını veremio

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 15:08 tarihinde, BoaCh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...