Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen oldu cyper duzeldi !!!

PSX

Öne çıkan mesajlar

said:
deterjan, 14 Aralık 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
walla bilemem adam bana arena da 455555 gibi komik bi rakam vurdu:D...ve eminim o olduğundan

abartılırda bukadar deil ya adam topic hangi konuda açmıs arkadas nereye cekmiş senin okadar hp mi varki okadar damage görüyosun okadar hp olsa karşı ırkın cz de town da cirit oynarım =)[signature][hline]OMG
Sosyal ağlarda paylaş

slm

ya şu dup işini bilen varsa az bizde öğrestin ya bizim clan iice saf oldu bi kaç kişi yapıyodu ama kendine müslüman zati sonra çıktı clandan düzgün dup olmayan talostan tk dan çıkmış itemler var dup yapabilecek varsa yardım pls:DDDDDDD:DD:DD:D:D.d.dD.d.d.D.D.D.D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 61 % 24 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 2X K
Sosyal ağlarda paylaş

%80 temizlenmis bazılarını silmemisler ama yapanları banlıycaklar heralde %20 gibi bir bolum durduguna gore ama sonunda server duzeldi benim 3-5 item gitti oda yoldan gecerken adam trade atıp biseyler vermisti onlar gitti itemlerim duruyo sukur :D :D

Not: aress de para veren arkadaslara cyperda karsılıgında item vercem pazarlıkta yapılır pm atın burdan :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

Full item ve para reset çekecekler, ama bugları ve dupe işini düzelttikten sonra.Güzel olurdu böyle olursa.Dupe yapmayanlar arada kaynayacak ama benim fazla bişeyim yoktu zaten silinse hepsi çok daha güzel olur.Zaten 2-3 haftayada Cyhper'de böyle her civcive bir İb düşecekse ben Olimpiaya felan geçerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...