Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Managerzone

perfi

Öne çıkan mesajlar

eski baslıga mesaj atamadigim icin yeni bir baslik actim , bazı sorularım olucak ;

- gozume carpan bırsey oldu teknık dırektoru 2 3 tane al dıye bır yazı gordum sanırım bu mumkun mu ? Birde antrenoru mesela sut calısılan yere gonderdıgınızde onun da skill i artıyormu yoksa baska bır ozellık mı var ?
- ESPN su an sponsorum , tum sponsorlar aynı parayı mı verıyor yoksa farklılık gosterıyor mu ?
- div 5 teyim ligten ilk kaç cıkıyo ?
- stadyum duzenleme secenegınde hotel , restaurant vb. secenekler var hangısı daha saglam gelir kaynagı olur benım ıcın ?( deplasmanda oynadıgım lıg maclarının oldugu haftalar maglum fınansım cok kotu oluyo bunu duzeltmek ıcın )
- sıralamalarda yukselmek ıcın sadece macları kazanmak mı gerekıyor yoksa bunun yanında stadyum gelıstırılmesı de rol oynuyor mu ?

Son olarakta milli takım olayını kısaca anlatacak olursa sevinirim ..

oyunda bol şans ...[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

- gozume carpan bırsey oldu teknık dırektoru 2 3 tane al dıye bır yazı gordum sanırım bu mumkun mu ? Birde antrenoru mesela sut calısılan yere gonderdıgınızde onun da skill i artıyormu yoksa baska bır ozellık mı var ?
5-10 tane antrenor alabilirsin.bunun için antrenor ara diceksin gelen antrenorlere maaş teklif edeceksin 1 hafta sonra mail gelir kabul edenler pazartesi günü takıma katılır.benim şu an 8 antrenorum var.

Antrenorün özelliği artmaz sadece o bölgeye koydugun oyuncularının çalışmasını hızlandırır.Örnek mesela antrenorunde 5 şut topu var ve onu antreman sahasında sut bölgesine koydun.yanına 4 şutlu bi adamı koydun diyelim.o 4 şutlu adam hızlı çalışır.ama oyuncu 7 şutlu antrenor 4 şutluysa etkisi olmaz.

- ESPN su an sponsorum , tum sponsorlar aynı parayı mı verıyor yoksa farklılık gosterıyor mu ?
tüm sponsorlar tüm takımlara haftada 10900 Euro verir.
- div 5 teyim ligten ilk kaç cıkıyo ?
ligden şampiyon olan çıkar.ancak şu an 8 takımlı olan gruplar gelecek sezon 12 takımlı olacak.bu nedenle 2. nin hatta 3. lerinde cıkma şansı var bu sezon.

- stadyum duzenleme secenegınde hotel , restaurant vb. secenekler var hangısı daha saglam gelir kaynagı olur benım ıcın ?( deplasmanda oynadıgım lıg maclarının oldugu haftalar maglum fınansım cok kotu oluyo bunu duzeltmek ıcın )
öncelikle stadını ;
%75 tribün
%23numaralı
%2Vip
şeklinde inşa etmelisin.5. ligde 4. ve 3. ligde 10000kişilik stadlar yeterlidir.
yani 7500tribün, 2300numaralı,200vip yapman gerekli.
restoran,bar olayına gelince.. her yapılan yerin bi kapasitesi var.mesela 10bin kişilik bi stada 5 otel yapılır.6 otel yaparsan 6. sı boş kalır.yani 2000kişiye 1 otel.
sosisli sandviç tezgahıda 25 tane olur 10k için.
www.mzmanager.com dan mz manager programını indir.orada extra var.tribün kapasiteni yaz yanında ne kadar ne yapman gerektiği yazar.

- sıralamalarda yukselmek ıcın sadece macları kazanmak mı gerekıyor yoksa bunun yanında stadyum gelıstırılmesı de rol oynuyor mu ?
sıralamada sadece maçlar etki eder.bu sıralama puanını en fazla lig maçları etkiler.cok küçük bi oranda hazırlık maçları etkiler.
bunun yanısıra resmi kupa maçları sıralamayı etkiler.tesis,oyuncu kalitesi gibi etkenler sıralamayı değiştirmez.
Son olarakta milli takım olayını kısaca anlatacak olursa sevinirim ..
her sezon milli takım teknik direktörü sitede açılan oylama ile seçilir.seçilen teknk direktör istediği oyuncuyu milli takıma çağırır ve kadro oluşturur.o kadro ile maçların taktiklerini yapar ve oynatır.[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dikkat !

Takımınızdaki 100k altında değeri olan oyuncularınızı hiç kastırmayın.direk takımdan atmaya başlayın.
2. takımı nasıl kurucam diyenler bu haftasonu altyapılarını çağırsın.unutmayın! gelecek olan altyapılar 9. hafta lig maçları oynanmadan önceki Cumartesi günü takıma katılacaklar.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye div6 açılmış yeni üye olacaklar 6. ligden başlayacak.
5. ligde üye olanlar şanslı sayabilirler kendilerini :)
ama 6. ligde yeni bi takım alınca 20 lik güzel oyuncular gelir sanırım.oda var. neyse... türkiye mz büyüyünce otomatikman açılmış sanırım bugun farkettim.biride forumlara yazmış zaten mz de.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!
Sosyal ağlarda paylaş

Ayni soruyu degisik sekillerde sorman malesef sonucu degistirmiyor :) Baska biri senin yerine odemiyorsa Dostluk ligleri yada kupalara katilmak icin 1 euro vermek zorundasin[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Nwalka, 11 Aralık 2005 11:41 tarihinde demiş ki:
Peki aynı bölgeye birden fazla antrenör koymak oyuncuların gelişimini hızlandırıyormu?

1 bölgede 1 antrenor çalışır. 1 antrenor 5 futbolcuya etki eder. 2 antrenor koyarsan o bölgeye o antrenorlerden hangisinin yetenegi fazlaysa sadece o çalışır o bölgede.diğeri boşa durur orda.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi D seviyesinden antrenör aradım ve 2 tane antrenör takımıma katılmak için mail atmış bunlara ne kadar para ödemeliyimde garanti bende çalışmalılar daha önce o fiyat aralıklarındaki paraları onerdım ama teklıfımı kabul etmeyıp gıttıler .

birazdan resimleri upload edicem .

resim koymayı beceremedim =)

// upload ettiğin sitede sorun var.elindeki dosyayı tekrar upload etmen gerekiyor.mavi.
[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...

[Bu mesaj Mavi tarafından 12 Aralık 2005 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mavi tarafından 12 Aralık 2005 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi tıkla antrenore ilgilenen antrenor sayfasından başka bi sayfada tekrar antrenor açılacak.orda bi fiyat yazar. o fiyatın üstünde teklif vermen lazım.aynı antrenor başka takımlarada başvuruyor.en fazla teklifi veren e gidiyor.tabi sen bilemiyosun, kimse bilemiyor kimin yüksek vereceğini.
şimdi tıkladın açılan sayfada 2000 yazıyor.eğer antrenor kesin gelsin istiyosan begendiysen 2300 falan teklif et.ama gelsede olur gelmesede dersen 2150 2100 gibi teklif et.
;)[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi diyelim ki ben bugün stad yapımı için başvurdum 10 gün süre verdiler tamamlanma süresi olarak 6 gün sora kendi evimde lig maçım var stad yapımı sırasında gelen taraftarda bi düşüş oluyo mu yada şöle sorıyım taraftarlar eskisi gibi geliyo mu? :)[signature][hline]RaSpuTiN!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...