Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypher ve Şok haber

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

bana 1500 tane blue chest verdiler canım sıkıldı ilk defa kıram dedim aldım 10 tane kırdım . dedim gidem 1 coins e koyam shelleri shardı raptoru alsınlar garipler dediğim sırada öldüm kalktım baktimki volkanik bana gel gel diyor .aldım elime sopayı vurmaya başladım .notice blue chestleri kırın 2 dakka veriyom dedi gittim ne var ne yok çat çat yaktım.mutluyum yaşasın ke :D[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaktığıma mutluyum eğer kek dupe item kullanıp bana 2323 damage koymasalardı bende onlar gibi yapmazdım.ha yaptımda zevkmi aldım yooo zerre zevk almadım.ama şimdi itemsizim mutluyum.bugün diğer charımı 50 lvl olanı peru clanına soktum adam 45 lvl mage başkan clanın fp yi 1m ye koyuyor bende oturdum yanına sohbet ettik.ha kalkar paraya boğardım adamı yapmadım. o öyle mutlu en kısa zamanda o adamla oynucam.beraber savaşa girdik kek kullananlara 32 büyüsü atıyor adamlar saldırdı ona gittim hemen kendimi feda ettim ama onu öldürtmedim. ben bu tür adamlar yüzünden dupe yapmıyorum yapmadım yapmamda ama cz de beni çatır çatır kestiler dayanamadım dupe mal doldurdum kendimi[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sacmalamasın GM a.q elinde chest olanı banlıosa serverı kapatması lazım cunku bugun ark. larla beraber butun civcivlere trade atıp 5-10 tane werdiq :D artık cypher bitti yalan server ne ararsan war o yuzden cypher server deil inanmıorum... ama ben elimden geldigi kadar son zamanlarda dupe item kullanıp serverda herşeyi yaptım cok zewkliymiş... yaşasın dupe yaşasın salakca server cypher:D ya bugun shard +10 la geziodum halada geziom 3000 ap war bende karsıma gelcek warmı cake kullanmadan :D bide cake olayı war tabi onu atlamamak lazım:D YAŞASIN KÖTÜLÜKKKKKKKKKKKKKKKK
ZUHAHAHHAHAHAHAHAHHA[signature][hline]lvl:60
server:cypher
nick:immotaL 'r' yok :D
job:shadow knight
clan: devils_oF_karus
np: 16xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Cybere reset çeksinler bitsin bu saçmalık. Bu nedir yahu. 6000 chestmiş yok shard+8 500 milyon....Cyberi bu saaten sonra dupe wipe falanda paklamaz. Ben arese başladığımda oyunda lvl 60+ oyuncular vardı. Çalıştım çabaladım ve serverin belli başlı adamları arasına girdim. Ama sözde yepyeni olan cyberde böle bir şansım var mı? lvl 80 olsam ne? Adamların hpye bakın itemlere bakın. Oyunun en son kademe eşyalarına 3-4 ayda ulaştılar. Mantıksız...

RESET THIS SERVER PLZ![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

iykide illegal bişi kullanmamışım...miragemide..shardımıda..chitinlerimide ben upladım..shard hariç hepsi +7...
cyper bitmiş uçmuş diip de dupenin allahını yapanlar..şimdi bi tarafları tutuşmuştur...ama salla itemelr gitse ne olcak bi kaç gün çıplak gezersin o kadar..sonra yine +8 sheller.vs.vs.vs.ama ban ?
işşallah !!!..
eğerki yapan o kadar çok kişi warsa< kökten
kaldırılsın o server ak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...