Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypher ve Şok haber

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

said:
256, 14 Aralık 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
Şu temple itemi kafamı kurcalıyor.Temple itemi olup da oyunda olmayan garibanlar ne yapacaklar peki?
Pazardan smite hammer almış bir priest veya cleric kızımız ertesi gün oyuna girmeye çalıştığında
"Your Account has been bloecked.Please give us more $."
Yazısını görünce ne yapacak ?

UP.UP pls.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 14 Aralık 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
said:
256, 14 Aralık 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
Şu temple itemi kafamı kurcalıyor.Temple itemi olup da oyunda olmayan garibanlar ne yapacaklar peki?
Pazardan smite hammer almış bir priest veya cleric kızımız ertesi gün oyuna girmeye çalıştığında
"Your Account has been bloecked.Please give us more $."
Yazısını görünce ne yapacak ?

UP.UP pls.

up yerıne ıtem versem :D
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben dupe yapmadım dupe yapan bi kaç kişi bana item verdi ilk başta ama sadece shell verdiler gel görki cz de bi halt yiyemiyorum

[spo1=yazık bana][/spo]

shelli adama vurduguna bakın.baktımki bi halta yaramıyor sonra dediler şu clana gir sana item verirler. girdim vede
w.e +4 dual roc+4 dul galss belt+3 iron neckleace +4 giga +8 defender +7 impact +8 iron impackt +8 9999 tane kek

wolkanik rock beni kesemedi bu arada onu sölim kek bastım yani anliceniz oyunda kekli adam towna giriyordu ben kek e başlamadıan önce bu kişi de odi dir odi o kadar lvl in var erkek gibi savaş[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Sen bu oyunu oynama bırak :D
O nasıl bir Damage almaktır öyle yaw.Adam seni resmen Cave leech sınıfına koymuş :D.
Harika bir Screen arşivime koyuyorum :D[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 14 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
saçmalama ya herkes erkek de bi o adam kaldı. cypher da erkek gibi cz demek ne demek:) swift diosun item verio herif:)

hahahahhahahha gece gece koptum ya yeter güldürmeyin :D[signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 14 Aralık 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
said:
JackLiez, 14 Aralık 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
FT itemlerimin oldugu char su an kullanılıyo hatası verıyo, fakat baska char denedim serverlar full gozukuyo ama girilmiyo Failed veriyo ...

denemene gerek yok kımse gıremıyo..
Saol be sen demesen dunyayı kurtaran adam gibi sabahlara kadar deniycektim >.<[signature][hline]Bir Zamanlar > Sylasher <
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JackLiez, 14 Aralık 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
said:
angelusy, 14 Aralık 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
said:
JackLiez, 14 Aralık 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
FT itemlerimin oldugu char su an kullanılıyo hatası verıyo, fakat baska char denedim serverlar full gozukuyo ama girilmiyo Failed veriyo ...

denemene gerek yok kımse gıremıyo..
Saol be sen demesen dunyayı kurtaran adam gibi sabahlara kadar deniycektim >.<

yazılarının arasında be lafı kullanan bırı tabıkı sabahlara kadar dener.sen de o zaman yazma yok su charla gırdım şöle yazıyo yok bunla gırdım server lar full onuda herkes bılıyo...[signature][hline]xx paper mage
np :19xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...