Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARES'TE CYPER GİBİ OLSA NE YAPARDINIZ??

mqkosu

Öne çıkan mesajlar

cyhper ın harbidende suyu cımıs daha dun kafede gozumun onunde 100 lerce shell yakıp kendılerıne +8 set cıkaran bi gurup wardı :S sinir oldm bp nın elınde +8 hell breaker uniqlerın hepsi +4 ten assagı diil bp nın bas hp 3k ya yakındı acip sinirim bozuldu bide bu patchde anti-duping patch (!) yazıo.. hade ordan adamlar gozumun onunde yuzlerce hanguk yaktılar +9 hanguk cıktı ... attack 89 str bonus 15 mıydı neydı yanlıs gormedıysem yazık walla artık k2 coktu sayılır... o gorduklerımden sonra hic bisi diemıorm ..... yazık sadece yazık bununlar gibiler yuzundende benım bi suru itemım gitti... oyunun suyunu cıkarmada ustumuze yok
Sosyal ağlarda paylaş

cypher ın durumunun kötü olduğunu kimse saklamıor zaten ares in yada diez in hiç birinden kalan yanı yok NYchirs bile edit np le dolaşıor aresde 1.6milyon np yapmış boşverin bu işleri sanki ares sütden çıkma akkaşık gm lerin userlarla birebir muhattap olmalı yasak bi oyunda human_champion f9devil le arena yapıor falan filen hepsi aynı bok usko=sucks
Sosyal ağlarda paylaş

soruya cevap vermek için önce bi cypher da char açtım :)

tek başına bi okçu deru dönüyor , kosp ile
buff cısı kospcu

Apos +8 dual shard belkide 9 10 bilmiyorum
+8 raptor +9 glave +8 mirage lı adamlar dönüyor Z R atıyorlar..

Moradona ugrim dedim
civcivin elinde IB var..
dediğiniz gibi blue chest ler 20m hatta 16m ye satanıda gördüm..

Castle a geçmek için para istedim +1 shard verecem moriye satarsın dedi , heveslendim ilk defa bi shardım olacak diye :D kazıkladı beni 1m verdi bende gittim :P

yolda geçiyordum aposlara doğru gel silah vercem sana dedi +1 chitin set +8 tabarım oldu :D

bunların hepsi 30-45 dakika arası bi zamanda gerçekleşti az daha takılsaydım dupeyi öğrenirdim herhalde :)

ama birşeyi unutuyoruz ki , cypher sonradan açılan bi server ve olympia da olduğu gibi orayada ares den adamlar diezden adamlar beramusdan adamlar gitti , bunlar yani sıfırdan başlayan adamlar değil ve eminim bunların diezdede ares dede beramusdada adamları yada arkadaşları vardır

cypher da yapılıyorsa iddia ediyorum ki ares deki shardlarında %95 i dupe..

Geçmiş olsun K2 bitmiş..
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence hiç gitme adamlar cypher ı dupeleyecek neredeyse :)
gittim midem bulandı..

pazardan bir kaç alıntı :

- +8 dual shard 800 milyon +8 iron bow 20 Gold Bar
- Mavi Kutu Kesinlikle Unique çıkıyor sadece 16m gel gel..
- Serverın ... dunuz helal olsun size
- Abyss 10k ya alınır..
- Chitin Shell 50m
- Complete +1 set sadece 200m :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 13 Aralık 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
iki hafta lol :D adamlar kosp partye girmek icin 1000 tane blue chest verior :D

ben bilmiyordum bunu yaw :)
ben bi gidem oraya o zaman xD

1,5 haftada 55 olurum ondan sonra kastırır dururum milleti chest karşılığı ;)

sebeh awşam harpy vur allah vur :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mqkosu, 13 Aralık 2005 07:49 tarihinde demiş ki:
Cyperin durumu ortada acaba ares'te böyle olsa ne yapardınız.. Oynamaya devam edermiydiniz.....(raptor +8 ler shardlar +8 ib +8 fiyatı sadece 999.999.999 :D

+9/90 shard'ın fiyatı 999.999.999^'dan koymuştu adamın biri anvil in orda ;)[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 6xxxx
Clan : Karizma
65'e kasıyoz dur bakalım .....
Sosyal ağlarda paylaş

gerk yok adamlar seni 3-4 güne 55+ yaparlar cünkü adamlarda legal bişemiş gibi bütün spotlar kosperlerle dolu gidion oranın ayrı bi havası var :D öle can sıkıntısı git bi dolaş mesela savaş oluo komutanların birbirlerine yazdıkları falan gel sana bu itemi vercem kek vercem cart vercem chest vercem bende cs yok biri kiralık versin sonra +10 vercem geri :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
welcome, 13 Aralık 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
Ben gothic :) şuan bende bile 1400 e yakın ble chest var erenion staffları sundires e satıyorum :)

abi bi 10 tane versene ya hiç kırdırmadım bakayım nasıl oluyor :)

bende karşılığında dupe olmayan 10 tane kan tüpü verecem :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 13 Aralık 2005 13:21 tarihinde demiş ki:
cz de mana ve heal pot içtiginden fazlasını attıgın ok dan saydıgın damage den fazla chest kırıyorlar =) cypher ölmüş birmiş istersenizimzama tık yapın =)

OMG bu nedir böyle ya ben hayatımda görmedim bu kadar item kal geldi harbiden :-O[signature][hline]Name: Genuine
Nps: 70xxx
Clan: A_FEW_GOOD_MAN
Server: Ares
Ben ne assasinler gördüm Hp mi cekemeden town cektiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...