Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okcu skilleri

master_tyrael

Öne çıkan mesajlar

cok dagitma bi yerde ilerde msl ben full cold verdim :=) dagitma fire ilerle veya force sen bilirsin ama dagitma :)[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Silkroad - Anron - 20+
Sosyal ağlarda paylaş

sadece coldami verdin archery'nin kendi skilline vermedinmi bende yeniyimde ben colda ve archery'e verdiydim archerdan 3 skill falan açtım ikisini kademe 2 yaptım coldtanda 2 skill silahı güçlendiren skill kademe 3[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kini sana söyleyeyim
Level 19 Pacheon
Level 19 Cold
Level 9 Force (şuan için sadece Ressurection'u açmak için kasıyorum yani Level 16 Force olacak )

Fire skillerini Level 20 de düşürürsün sorun değil sen bundan sonra düz git yeterli.Force'a vermek istersen yararlı bir skill ama 3 skill idare etmek zor.Hem zaten ilk seferde o 350 hp 'nin bir faydası kalmaz onu sürekli ADD yapman gerekir yani yetiştiremezsin.Ama Force kasmak zarar değil yarar sağlar çoğu zaman.

dp: Birde Arama yaparsan bundan sonra güzel olacak.BUnla ilgili açılmış tonla konu var.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...