Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini Quest Benden...

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Şu Bandit Bowman'ların yerini bir türlü bulamadım. Sinirden oyunu kapatıyorum artık bulamadığım için.

Quest:
Bowman'ların oraya gidip haritasını ss alıp buraya koyana tam 10.000 hakiki altınbaş altın vericem ahanda cillop gibi hazır. Saat bugün yada yarın 18:30'da pm atarsanız oyunda paranızı vericem nick: Pati_Heidest
Sosyal ağlarda paylaş

vah vah çok zeki insanlar... Tüüh sizler olmasa ben naparım? sosyeteci münafık muhittin varlıklar. Bulamadım kardeş? bir sorun mu var? ve verdiğiniz link'te de göstermiyor. Diğer yaratıkların oldugu haritaya baktım onun gösterdiği yerde yok. Bi kere buldum yerlerini sonra kaybettim. Ve BENDE DEDIM KI! Hani şu postu tamamen kafanıza sokmadan balıklama atladığınız: ORAYA GİDİP HARİTAYI AÇIP SS ÇEKİP KOYANA 10k vericem. Berserk moda sokarsınız adamı siz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım arama yapmadığın bu kadar basitken böyle çıkışmanda bir fayda göremiyorum.

Sadece Bandit yazarsan 30 tane konu Bowman yazarsan da bir o kadar konu göreceksin.

Knight forumlarına çevirmeyin şunu[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...