Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Servarlar hakkında bilgi lazım

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Hepinizin uskodan rahatsız olduğunuz ortada hileciler,ksciler destek vermeyen gmler ırkçılar sapıklar deliler...
Bundan kurtulmanın yolu bence bir türk serverinn kurulması ve bunu bilgili,ilgili,istekli kişilerin yapması.Bu konuyu araştırmaya başlıyorum amacım usko gibi legal ama oradan daha iyi destek veren lagsız bugsız bir server için gerekli bilgileri edinmek.
Sen kimsin len server mi kuracan demeyin geyik yapmayın ben yapmam bir başkası yapar birinin bunu yapması gerek bunun içinde bu bilgiler lazım.

Öncelikle oyuncu sayısı hakkında bir bilgi lazım uskoda ne kadar oyuncu var ben bunların ne kadarı türk? Kaçı servis gibi ürünler kullanmaktadır.
İkincisi yasal bir server için kime ne kadar ücret vermek gerekiyor? Başlangıç için ne kadar bir sermaye gerek?
Nasıl bir ekip gerek min. mak. kaç kişi olmalı nelerden sorumlu olmalı(call centerdan,yazılımcısına,tasarımcısına web masterına kadar)
Nasıl bir bağlantıya,ne gibi donanımlara sahip olmak gerek(x kapasiteli server fln)
Ardından uskodaki sorunların sebepleri çözümleri üzerindede durulabilir ama önce şunları bir öğrenelim sonuca göre birilerinin karşılarına çıkma durumu söz konusu olabilir.[signature][hline]HisarOyun,Blog,Nysera
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum iyi hoş güzelde bi türk serverinin kurulması neyi değiştirir şuan zaten ortalığı berbat eden 06-12 yaş zekasına sahip olan insanlar değiller mi ? Böyle bir server acıldığını varsayarsan eminimki 1 ay dayanmaz.

Herşekilde ne olursa olsun yine dupe olur. Gmler ne kadar iyi niyetli olursa olsun ki bu imkansız bu oyunda yaşadıklarımızın hepsi ordada başımıza gelicektir. Fakat premium üye olmayan oynayamasa belki biraz düzelir bilemiyorum benim düşüncem bu.

Sonuc olarak yine bişey değişeceğini sanmıyorum.[signature][hline]Name: Genuine
Nps: 69xxx
Clan: A_FEW_GOOD_MAN
Server: Ares
Ben ne assasinler gördüm Hp mi cekemeden town cektiler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında herşeyde olduğu gibi türk serverında karakter açmak için

Sabıka Kaydı , Resimli İkametgah , açık adres felan alınmalı..
IQ testi ve ön eleme felan yapılmalı

Yaşı küçük olanlar için , varis veya velisinin telefon numarası alınmalı , characterin oyuna girdiğinde veli/varisi ne SMS olarak girdiği ve çıktığı tarih verilmeli

Dupe wipe larin gunluk yapilmasi gerekli ki , kufurden ks den seviyesizlikten kurtulalim

Hatta lvl i yuksek olupta inferno gibi bir clanda olan kisiliksiz asaslarinda kokunu kurutalim

Bunlari yapmak imkansiz olduguna , gel sen bu olaydan vazgec..[signature][hline]Server : Ares
Mekan : Deru ( Raiba )
Nick : Tasci
Class : Elmorad Female
Gorev : Priest INT
LvL : 59
Np : 100/0 :D
Clan : Araniyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...