Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 20 W/R build ve sorularım.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Selamlar.

Dün level 20 oldum sonunda hayvanımla beraber fakat hala tavsiyelere ihtiyacım var.

Nasıl bir skill build önenirsiniz?
Ascend nasıl olurum?İkinci skilimi monkmu yapsam?
Mevcut gold silahımı nasıl upgrade ederim?
Underworld e nasıl giderim?
85 defli plate mail kullanıyorum ama 80 defli knights armorda +10 def vs attacks var ekstradan.Bu ikisinin farkı nedir?

Benim kullandığım skiller IWAY,I will Survive(bu ikisi gerçekten çok yararlı),Protectors Strike,Final Thrust,Charm Animal,Healing Signet.

Bu arada HUN guildi olarak 20 Türk kadarız gelicek olan arkadaşları almaktan onur duyarım.
Saygılarımla.[signature][hline]Dark Jedi Padawan Dant. Huns Guild /Yakınşehir (Corbantis)
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle tebrikler level 20 oldugun icin..

Dediklerinin hepsi senin isteklerine gore degisiyor, yani Armor olarak mesela fazladan Energy istersen Gladiators alırsın eger dmg absorp istiyorsan Knight alırsın gibi...
+10 Armor vs atacks dedigi saldirilara karsi fazladan +10 armor veriyor saldırı derken...Ranger , warrior silahları ile yapılan veya wand ile yapılan saldırılar sadece yani bunlara büyüler dahil degil.
Ascend olmak icin Crystal Desert ta bulunan 3 tane missionı yapmak zorundasın isimleri : Thirsty River , Dunes of Despair ve Elona Reach .Bunları yaptıktan sonra Augry Rock taki "High Priest" ile konusup Mesa ya girmen sonrada kendini yenmen gerekiyor.
Silahlarını onlara upgrade takarak upgrade edebilirsin...Upgrade leri farm yaparak veya diger oyunculardn satın alabilirsin.
Underworld e Kryta bolgesindeki Temple of Ages den Favor of Gods senin bulundugun district te bulunoyrsa girebilirsin.
Buildini ve skillerini ne istedigine gore ayarlamalısın tank olcaksan bi sürü stance enchantment vs.. alman eger damage dealer olcaksanda tam tersi bu sefer dmg veren saldiri skillerine yonelmen gerekiyor.

[Bu mesaj MonteDarkFloyd tarafından 12 Aralık 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

upgrade olayına bişey demek istiyorum. upgradeler yaratıklardan düşmüyor. yaratıklardan Upgradeli silahlar düşer. mesela bi silah düşer Staff of Fortidude mesela. fortidude +hp veren upgrade'dir. bu upgrade silaha yüklüdür senin upgradeyi silahtan çıkarman için expert salvage kit ile silahı parçalaman gerek. düşük bi ihtimalle sadece material verebilir upgradeyi vermeyebilir. eğer başarılı olursan silah gider yerine Staff Upgrade itemi kalır.[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...