Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

edit car

king_asil

Öne çıkan mesajlar

said:
king_asil, 12 Aralık 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
ya dalga gecmeyın ıste cııdyım bılıyosanız soleyınde su orc nefretımı dındırıcem su edıt carla hepsını kesıcem

Burn yada redbull felan mı içtin sen ne bu şiddet bu celal cok gaza gelmişsin sen[signature][hline]Name: Genuine
Nps: 69xxx
Clan: A_FEW_GOOD_MAN
Server: Ares
Ben ne assasinler gördüm Hp mi cekemeden town cektiler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mumkun deıl falan deyın baru kac para ısıtoysa vercem ne blılyıonuz kafaya koydum edıt car yaptırcam kesın:D halla halla yada sole de dıyeblırız ben GM olmak ısıtıyom parası neyse verırız kardesssssımmmmm
kroyumm emme para bende arkadasın dedıgı soleyın bana nasıl yapıcam bu ıstedıklerımı tekerım patladı duramıyom saka bı yana cıddyım yardımlarınızı beklıyom
Sosyal ağlarda paylaş

nıe alamam bı anlatında ogreneyım tamam bu kadar dakkadır makaradayızda ben cıddı cıddı edıt car yaptırmak ısıtom para sını vercegım yada GM olmak ısıtom nıe olmasınkı sız ıstemezmısınız paranız olsa :/ alla alla oyunun sıtesıne maıl falan mı atacam olan nası oluyo kardesım eger GM olursam sızın carlarınızı edıt lerım bak kral da yapabılırım sızı soleyın bı yao cıddı cıddı aAaAa
Sosyal ağlarda paylaş

yüce bi çin düşünür demiş ki insanın her istediği olmaz
ve yine başka bi düşünür demişki g.te sokulan şemsiye açılmaz(konuyla alakası yok ama ibret alınacak bi söz :D )
said:
king_asil, 12 Aralık 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
ben edıt car yaptırmak ısıtyorum bole bı ssey varmı acaba adama 70 lvl olmasını ısıtıyorum.nasıl olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın programcı arkadaşımıza bakın bilmişlik taslıyor
BEN 9 Eylul Programcılık Mezunuyum ve ozel bir sektorde programer olarak çalışıyorum!!!!!!!!
Sana dedim hafızam iyidir die kendi dusen alamaz.
Ben sana edit char yapam gel...

KE Bankası Beşiktaş Subesi
500 milyon yatırınız
Char adını belirtiniz en kısa zamanda biz size donecez..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...