Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardim Priest..

tasci

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle Hepinize Selamlar..

Ares de human tarafinda oynuyorum ve priest hakkında burada benden daha tecrübeli arkadaşlarımıza bir kaç sorum olacak...
Baştan belirtmek istiyorum 63 olasıya kadar CZ ye akma gibi bir niyetim yok..

Öncelikle Buffer / Healerim 60 olduğumda 300 ac mi açmak yoksa 1920 heal mi açmak daha mantıklıdır..

INT bastigim icin kiyafetlerimi HP takilarimi STR yaptim hem enerjim fazla olsun hem inventory'm manasiyla ( mantiklimidir :) )

63 den sonra Battle a donmek istiyorum , Hell Breaker yada Mirage in priest ler icin en iyi olanlari oldugunu duydum bunlardan hangisi daha iyidir..

Statlarim 255 i buldugu zaman int e mi verecegim HP ye mi ?
Kiyafetlerimi HP bonus mu yapacagim STR mi ayni sekilde hangi itemleri takacagimi degil ne bonuslu itemleri takmam gerekli..

63 den sonra battle olacaksam , ilk baslarda party lerde bende gider attack yaparim hem pvp yi ogrenirim diye Buffer / Healer kalmak istiyorum , ne derece mantiklidir ? Debuffer olmak zorundamiyim ? Daha kolay bir PvP icin..

Ve arkadasim sunlari yaparsan seni kimse tutamaz , sunlara dikkat et , soyle olur boyle olur ilerde bu hatalara dusme diyecekleriniz varsa belirtirseniz cok sevinirim..

ALLAH yar ve yardimciniz olsun
Selametle

[Bu mesaj tasci tarafından 12 Aralık 2005 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

falla Lvling icin 1500 buff/200ac/1920 hos olur...

int priest isenhp ve defans a onem vermelisin strnin sana yardimi olmaz

silah hakkinda eskiden olsa hell breaker derdim ama attack speed i farkli sanirim mirage sword un daha hizli olsa gerek o yuzden ikiside olabilir ama attack konusunda hell breaker in attack i daha fazla..

str statlarinin disinde hp ye verceksin ama +7 den sonrasi icin paper pauldron biraz int istio biraz int vermen gerekcek ondan sonrasini hp ye verceksin

aresde buffer cok degersiz assinda pk yapcaksan debuffer sart artik bi bp icin bence[signature][hline]CamthalionTasardur
Going to 63 :]
A_FEW_GUUN_GUN xD
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın 62 skillinin adini bilmiyorum o yuzden soyle sorayim

o skill i pespese kullanabiliyormuyuz?

Marlo , yardimlarin icin tesekkur ederim..[signature][hline]Server : Ares
Mekan : Deru ( Raiba )
Nick : Tasci
Class : Elmorad Female
Gorev : Priest INT
LvL : 59
Np : 100/0 :D
Clan : Araniyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ölmek önemli değil ya :)
60 master olmayan asas kastım +6 +7 mirage +6 chitin setim var param anca bunlari almaya yetiyor..

Magelere bile 600 vuruyorum , asas dan sıkıldım abime bıraktım
10 günde 59 a kasabildiysem 61 den sonrada premium almayi dusunuyorum 63 e kasabilirim herhalde..

hepinize teşekkürler..[signature][hline]Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

hehe cok saolun valla
ilk priestimi az yanlis ile kasmisim..

takilari bir tek HP ye cevirmem gerekli , bu arada party pls sanirim demiyorum xD

a3 raiba derular benden sorulur :P

alan yetkilisi arkadasim konuyu istersen tozlu raflara kaldirabilirsin.. almam gereken cevabi sanirim aldim.. yinede bir sey eklemek isteyen olursa memnun olurum[signature][hline]Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Sorularının cevaplarını bir bir yazayım;
1) Bence 1920 heal'i aç. Çünkü her zaman işe yarıyor. 300 ac'yi insanlar scroll ile de alabiliyorlar. Ancak 1920 heal sadece priest'te bulunur.
2) Int. basıyorsan kıyafetlerin hp basılı olmalı. Çünkü str. bir işine yaramıyor.
3) Mirage sword her zaman daha iyidir. Hem atağı fazladır. Hemde priestlerin master olduktan sonra kılıç kullanmalarıyla ilgili bir bonusu var.
4) Statlarını 255'e kadar çıkarma bence. Int.'a 188 verdikten sonra hp'ye vermeye başla. Hp ne kadar fazla olursa o kaar iyi olur Int. priestler. 60'ı geçtikten sonra senin defansını arttıran takılar takman daha iyi(uniq. olarak). Normal takı takacağım dersende +9 heal takılar senin için uygundur.
5) Bp olmak istiyorsan kesinlikle debuffer olman gerekli bence. Çünkü defansın zayıf olacak. En azından adamın defansınıda düşür ki hem sana ihtiyatlı saldırsın, hem de yatırman kolay olur. Defansın düşük olacağından adamını çabuk yatırmalısın. Yoksa sen yatarsın.

Son olarak sana tavsiyem kesinlikle bayan priest aç. Çünkü onların 10 puanı boşu boşuna dex. verilmemiş olur. Erkek priestlerde maalesef 10 puan geregi yokken dex'e verilmiş halde geliyor.

Kolay Gelsin[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
LvL: 60==>61
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...