Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez czde Kosp Diyenlere Cevap.

Zampirik

Öne çıkan mesajlar

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
Merhaba arkadaşlar. Bu siteye az önce üye oldum bi arkadaşımın söyledikleri üzerine yazma ihtiyacı duydum. Ben diez AbdurrezzaKBinBerraK olarak oynayan kişiyim. Bu kosp diye debelenen arkadaşlara cevabım. be kardeşim cz ye ilk geldiğimde hep söylenen mageler en iyi np yi kasar. eyvallah dedik. ama pelerin yok, kolluk en dandiğinden. adamlar bırak partye almayı selam bile almıyorlardı. bizde yalvaracak değiliz. madem okçuyum okçularla party kurarım dedim. kardeşim sen oraya yaklaştığında elbette 5 ok birden yiceksin. zaten orda 5 okçu var. hepimiz iç içe giriyoruz. Z yaptığımızda hepimiz aynı adamı seçiyoruz ve atmaya başlıyoruz. 60 skilli kullanıyoruz. Buna dayanamazsın elbet. hele mageysen. orda bas bas macro diye bağırdığını görüyoruz. en azından anlıyoruz. Ama insaf. hayatımda ne KS yaptım, Ne NP transfer, Ne Dupe, Ne de Macro vs. gibi programlar kullandım. Çamur atmayın kimseye. Ne ben, ne de clanımda bu saydıklarım alakası olan hiçbir kişi bulamazsınız. Biz clanı daha 30 lardayken açmışız. hala 50 lvl adam da var 62 lvl de. toplama adamla da pelerin almıyoruz. benim hayatımda oynadığım tek oyun bu. hakkıyla, zevkini alarak oynamadıktan sonra bi oyunun ne anlamı kalır? GM tanıdığı olan varsa buyursun izletsin bizi. birtanemizde en küçük bir hile çıkarsa clanımdaki tüm adamlar birlikte banlanmaya hazırız, razıyız. insaf be kardeşim. Ayrıca bi çok human da dahil, diezde istediğinize sorabilirsin beni. Bu oyunu en temiz ben oynuyorum diyenden daha temiz oynarız bu oyunu. evet kesiyoruz. çok şükür iyi de np alıyoruz. bu da okçu arkadaşlarıma bi taktik olsun. alın 5 okçu 2 priest bi mage. mage fr versin aşağıda gezinsin yem. karşı ırk geldiğinde yapın Z yi basın 60 skilline Allah ne verdiyse. görsün o zaman herkes... zorunuza gitmesin mage arkadaşlar, yada peşinde 3 priestle gezen warriorlar. siz 3er 5er keserken bizim zorumuza gitmiyordu. ha söyliyeyim. bir sonraki savaşta yine kaptan olursam bizzat bu şikayetini ben yazıcam yukardam GM ye. yalan, hile hurda da ban sebebidir sitede okumuşsunuzdur. belki bu çamur yüzünsen siz gidersiniz. kısmet.
Neyse oyuna girmem lazım şimdi okçu arkadaşlar bekliyo. biraz daha keselim. malum grade artsın ki çocuklara janjanlı pelerini alayım. 2 olmak üzereyim :) Kalın salıcakla. Herkese iyi oyunlar.

helal olsun size mutlu ettiniz beni böyle oyuncular görmek çok hoşuma gidiyo :)[signature][hline]HisarOyun,Blog,Nysera
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 16:21 tarihinde demiş ki:

Ya kardeş Sana bişi diyen olmadı ki uğraşmicam diyorsun. gelmişsin yazmışsın cevap verdik. konuda senle ilgili bişi geçtiğini hatırlamıyorum. bak gene başkalarının dedikleriyle hareket ediyorsun. yaw senin aklın yok. MSn den muhattap olma diyorlarmış. neyse. bi anda çıkmadık. 60 olduk cz geldik 1,5 m verip 500 - 500 np ala ala cz de durduk. toyduk piştik. olay bu. ötesi ne. oyunda karşılaştığımız zamanlarda izleyin arkadaşlar dicem başka bişi yok bu konuda.

czde okçu oLayını duymuştum ... 7 okçu bi buffer kimseyi geçirmez ...

Ama partynde macrocuLar oLdu...

CLanıında nedense herkesde "s" feLan symboLleri war..

geLipta bana burda biz hiç iLLegaL deiLiz deme...

LAFLARINADA dikkat et...
BEN SENİ HİÇ AŞAĞILAMADIM ... SEVİYENİ HEY YERDE GÖstERME...

oLmayan akLımLa ......... seni[signature][hline]Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD
nps : 15x.xxx
nation : karus
server : dies

Charımı Satıyorum YTL karşıLığında ANKARA içi görüşmek isteyenLer PM ATSIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bad_omen, 10 Aralık 2005 23:43 tarihinde demiş ki:
krosp dilsin ama cz de krospcular sayesinde cok ekmek yedin orc kapısı sağ sol 2 şer krospcu yanlarında senin gibi 5-6 rogue geldin np ler.....

Ne yazmaya çalışmışsın pek anlayamadım ama, kospcularla işim olmadı. isimleri sayayım. AbdurrezzaKbinBerraK, xxxzoxxx, ::rOcKy::, CopraTR, Dracna, BURKANTAY bazen de BEDMAN. Bunlardan oluşuyor partim. Dracna, COpraTR ve xxxzoxxx benim clanımdadır. herşeyerine kefilim. Diğer arkadaşlar daha önce kullanmış yada kullanmamışlardır bunu bilmiyorum. Amna benim partylerimde kullanmadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fukara, 11 Aralık 2005 08:13 tarihinde demiş ki:
said:
Zampirik, 10 Aralık 2005 16:21 tarihinde demiş ki:

Ya kardeş Sana bişi diyen olmadı ki uğraşmicam diyorsun. gelmişsin yazmışsın cevap verdik. konuda senle ilgili bişi geçtiğini hatırlamıyorum. bak gene başkalarının dedikleriyle hareket ediyorsun. yaw senin aklın yok. MSn den muhattap olma diyorlarmış. neyse. bi anda çıkmadık. 60 olduk cz geldik 1,5 m verip 500 - 500 np ala ala cz de durduk. toyduk piştik. olay bu. ötesi ne. oyunda karşılaştığımız zamanlarda izleyin arkadaşlar dicem başka bişi yok bu konuda.

czde okçu oLayını duymuştum ... 7 okçu bi buffer kimseyi geçirmez ...

Ama partynde macrocuLar oLdu...

CLanıında nedense herkesde "s" feLan symboLleri war..

geLipta bana burda biz hiç iLLegaL deiLiz deme...

LAFLARINADA dikkat et...
BEN SENİ HİÇ AŞAĞILAMADIM ... SEVİYENİ HEY YERDE GÖstERME...

oLmayan akLımLa ......... seni

1. ASla partimde macrocular olmadı.
2. O adamlarda S olucak tabi çünkü aynı partyde kasıyoruz.
3. Okçu olayı dediğin gibidir. biz 2 priest kullanıyoruz genelden.
4. Biz zaten illegal değiliz demedik. Hile yok diyoruz.
5. Ben seni aşağılamadım, Senin söylediklerine aynen cevap veriyorum.
6. Benim yaşıma geldiğinde ben hala aynı yaştaysam o zaman bana seviyeyi öğretirsin. abuk subuk konuşmaya başlayan sensin.
7. Zoruna gitmesin be kardeş yeter artık. bak sen işine.
5
Sosyal ağlarda paylaş

said:
usher, 11 Aralık 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
senin hile yapmadığına inaniyorum ama..clanında bi priest vardı nickini şimdi hatırlamıyorum geçen gün aposta auto heal istermisin iye bana pm atıyodu

Kardeş bu görev için bizim asistler bir kaç yeni healer almışlar. Şuan tanımıyorum kendilerini. zaten görev sebebiyle sadece. ismini ver. yol vereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 10 Aralık 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
bende air_wolf humanım ve czde kosp kullandıgını görmedim zaten kullanmış olsaydın seni o kadar kesemezdim :D

delisin olm sen :D neyse abdurrezzak bulaşmaz öle şeylere temiz çocuk hakkıyla yapıyo herşeyi[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...