Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

matrix 2 nin gerçek dvd ripi çıktı

behran

Öne çıkan mesajlar

yok kaçırmışız biz treni çekemedik, ne yapalım artık bekleriz biraz daha...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

selamon soryy

o dvd yi biliyorum vcd den yapılmış.bu ise gerçek rip.bütün yabancı forumlar bunla kaynıyo hatta resimlerini koyiyim.

o önceden çıkma olayına gelince bende bilmiyorum.bir şekilde koyuyorlar nete işte.[hline]mutluyum çok mutluyum süper mutluyum :D

[Bu mesaj behran tarafından 10 August 2003 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

3 farklı grup release etmiş MR'ın DVDRipini. En iyisi Zen'in 2CDlik ac3 kopyası(ymış). Diamond diye bir grup da çıkarmış ama görüntü çok iyi değilmiş. Paticik'de gönderilen kopya güzel diyorlar ama AC3 değil(miş). Ben forumların yalancısıy(mış)ım. :)[hline]_ms[dot]com // DEC
Doctors Expect Complications!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Dvd ripler genelde filmin cikisindan sonra dünyaca ünlü elestirmenlere ve oskar akademisine yollanan dvdler ama bir sekilde caliniyor.Örnegin genelde bunlarda ingilizce alta yazi gecer,. Kopya edilmez elestiri yada öneri amaclidir falan diye.[hline]Confucius say, "Man who walk through airport door sideways, surely going to Bangkok."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nete önceden düşmesi şaşılacak birşey değil, sonuçta vizyona taa ne zaman girmiş bi film. Mesela radioheadin son albümünün tüm şarkıları nette dolanıyodu daha albüm çıkmadan haftalar önce.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz de filme nası altyazı koyuyosunuz ya bana da öğretin. :)[hline]Eeht, 07 May 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ayıdan post gavurdan dost olmaz.
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...