Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RF Online (Çıkmadı)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

codemasters.com dan aldim ben 45$ ilk ay subcr. bedava.oyunu codemasters.com dan CodeM accountunuzla aliyorsunuz, aldiktan sonra elinizdeki cdkeyle https://cogaccounts.codemasters.com kayit oluyorsunuz cogaccountsa girdiginiz user-pass sizin game logininiz oluyor..codemasters.co.uk/rfonline/ da digital-download var, fileplanetten download edebilmek icin oyunu almaniz sart degil.download ettikten sonrada uye olabilirsiniz.bu arada fileplanet segment yapmaya izin vermiyo ve download rateleri cok dusuk bu yuzden alternate download linkleri bulmanizi oneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

www.rfonline.ph den clienti indirip 10 saat ucretsiz deneyebilirsiniz yanliz oyun ingilizce olmasina ragmen herkes garip bi dilde konusyor (filipince heralde :p). dolayisiyla ne kadar keyif alirsiniz bilemem. cok fazla oynamadim ben2 tane lvl 5 karakter yaptim bende sistemini la2 ye cok benzettim.
yanliz clienti indirdikten sonra oyunu install etmeden önce windows saatini +8 gmt(hongkong) yapmak gerekiyo yoksa patchleri yapmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

girdim, sprit serverinda basladim.

pvp goremedim dusuk level oldugum icin fakat bazi yonlerini begendim.

birincisi hizli level alayim diye kasarsaniz , karakterinizi gimp lestiriyorsunuz.
cunku skiller levella alakali artmiyor. zaten yapilan yorumlarda xp bari unutun, gormemezlikten gelin ve skill ve style lari kasin diyorlar.

eh işte sevmedigim sey ise controller tabi , mouse movement tan nefret ediyorum.

klavye ilede control oluyor tabi ama , kamera olayi biraz degisik.

cora irkindan bi ranger actim , kasiyorum bakalim suana kadar fena degil durum.
Sosyal ağlarda paylaş

keyi maile yolluyolar box almak istiyosan ne yapacaksin bilmiyorum.boxda ayni paradir, belki shipping odersin ek olarak..

adresi falan ben salladim ilk camiden sola don taksi duragina sor falan ne takiyosun oyle seyleri :)

bu arada genelde onemlidir adres falan , accountun hacklenirse diye ama RF'de bankana sifre koyabiliyosun yani adam sifreni bilmezse bankadaki pek bi isine yaramiyor account.guzel bir sistem.zaten daha once kullandigin kredi karti numaralarini verirsen sana accountunu geri verirler.bi cok kisinin oyle kurtardigini biliyorum baska oyunlarda

cdkey mailne geldikten sonra
https://cogaccounts.codemasters.com dan bir account aciyosun (veya codem deki ayni accountlami giriodun hatirlamiyorum) oraya cdkeyini giriyosun ve ingame user/pass yaratiyosun bide monthly payment seceneklerinden birini seciyosun ve accountun acilmis oluyor..en son biraz yavasti account sistemi 20dk-2 saat arasi aliyodu zaman belki duzeltmislerdir simdilerde.

valla bilmiyorum nasil ekleyemedigini, bana otomatik secili olarak geldi codemasters.co.uk/rfonline dan buy linkine tiklamistim sanirim..

[ Mesaj 22 Mart 2006, Çarşamba - 02:14 tarihinde, fmea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna sen aldın mı yoksa hala filipin deneme surumu mu ?
Sayet aldıysan da o filipin clienti ile mi giriosun ?

(Torrentle ben dosyayı alamıorum da ona gore ceksin tahminime göre 1 haftada biter :)

[ Mesaj 23 Mart 2006, Perşembe - 22:33 tarihinde, nomex tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...