Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilenlere 1 soru

n00b

Öne çıkan mesajlar

said:
ZiFir, 10 Aralık 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
screenshotlarda 4. sayfada Burial bi resmini yollamis ordan bakabilirsin ayrica kendisi oyunun tanrisi olup karus irkini yaratmis sahistir (yanlis hatirlamiyosam)

eyvallah.[signature][hline]Marl0_on:Seni Seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZiFir, 10 Aralık 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
screenshotlarda 4. sayfada Burial bi resmini yollamis ordan bakabilirsin ayrica kendisi oyunun tanrisi olup karus irkini yaratmis sahistir (yanlis hatirlamiyosam)

[spo1=1]http://img214.imageshack.us/my.php?image=17jl1.jpg[/spo]

bumu?[signature][hline]Marl0_on:Seni Seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ewt hoca o pathos oluyo ayrica yanindakiler de messengerlari olup gorursen yanlarina bile yaklasmamani tavsiye ediom bir messenger full itemli bir warriora 2000 civarinda damage veren bir boss.bu pathos da 10 tane isilionu cebinden cıkaran bi asmis kisilik oluyomus[signature][hline]Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo n^n Bruinen dan in Ulaer!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reactive, 10 Aralık 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
oyunun hikayesiyle ilgili bi ayar canavarlarla ilgili yazıları okursan habire patosla dark armynin yaptığı bi savaştan bahsediyo tabi ingilizcem yeterlioolmadığı için anlatmam pek mümkün değil

nasıl bi savaş bu?ayrıca dark army de ne[signature][hline]Marl0_on:Seni Seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeons & dragons adlı genel olarak frp diye adlandırılan oyunun players book unu alın okuyun cogu oyun bu kitaptan esinlenir isimler deişir charlar deisir ama olay aynıdır genelde...[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...