Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad Online Guide

Daniel

Öne çıkan mesajlar

Bildiğim kadarı ile

Q harfi:questleri açar.
H harfi:Yardım sayfasını açar.
N harfi:Oturma ve kalkma işlemini yapar.
S harfi:Skillerin olduğu menüyü açar.
A harfi:Basit yoğunlukla kullanılan trade,stall,exchange gibi skillerin olduğu sayfayı açar.
U harfi:Guild ve friend listi açar.
I harfi:Inventory açar.

Aklıma gelenler bunlar ama bunları ayarlar bölümünde kendinde ayarlayabiliyorsun yani istediğin tuşu belirleyebiliyorsun bildiğim kadarı ileeee.
Sosyal ağlarda paylaş

Private ekranı gibi gereksiz bir olay sadece Knight Online'da var.

Tell atmak için $.. kişinin adını yazacaksın.

Bu arada mesela benim nick Nathaniel tell'ini $Nathaniel olacak atacaksın :) $nathaniel yani "n" küçük şekilde yazılırsa gitmiyor malesef o çok kötü olmuş[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Private ekranı derken KO daki gibi bi sistemden bahsedmedim.Bugün bende bi sorun var hep yanlış anlatıyom olayları.Ben özel mesaj nasıl atarım diye soracaktım ole yazmışım :D

Neyse saol yardım için.[signature][hline]Palantis Admin
Türkiye'nin İlk Web Based Online Frp Oyunu.

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 08 Aralık 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
Private ekranı gibi gereksiz bir olay sadece Knight Online'da var.

Tell atmak için $.. kişinin adını yazacaksın.

Bu arada mesela benim nick Nathaniel tell'ini $Nathaniel olacak atacaksın :) $nathaniel yani "n" küçük şekilde yazılırsa gitmiyor malesef o çok kötü olmuş

Özel mesaj aynen arkimizin dediği gibi atılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Armorlardan da ben bahsedeyim

Dikkat edilmesi gereken bir nokta varki;
bazılarımız; "ya ben bu germenti neden kullanamıom kırmızı görünüo halbuki lvlime ve cinsiyetime tam uygun".
bunun sebebi germent farklı bi armordur.
başlıbaşına megic defansa yöneliktir. o yüsden üzerinizin set germent olması gerekir. karşık giyemessiniz.
germent kulanan biri 1 tene araya armor yada protektor sokamaz. armor veya protektor kullanan biride germent solamaz araya.
ya full germent olacaksınız yada full armor yada protektor.
armor ve protektoru karşık kullanabilirsiniz.
saygılar...[signature][hline]SilkRoad Online Rehberlik...
LvL 1-23 Quests
Blade Master Rehberi
SkiLL WithDraw
Sosyal ağlarda paylaş

bi Açıklama daha yapıyım silahlar hakkında.

Eminimki vardır aralarımızda "ya bu blade ile sword aynı deilmi.
ama atack daha fasla blade'de" gibi düşünen arkadaşlar.
Bakın;

Blade, Glavie: Physcal atack üzerine bir slahtır. magic atack düşüktür.
Sword, Spear: Magic atack daha fasladır. Phycal atack düşüktür.

Abandığınız stat pointe ve kullandığınız force skillerine bağlı olarak ister physcal fasla olan silah ister magic fasla olan silah kullanabilirsiniz.

intelligence abanan bir oyuncu magic ap ağırlıklı olan bir slah kullanmalı.(örn: Sword, spear)
str abanmış bir oyuncu ise phycal ap fasla olan bir silah kullanmalı. (örn: Blade,glavie)

Archerlara gelince ister intelligence ister str farketmez hertürlü stata ve force skile uygundur. tamamen oyuncu tipine ve zevkine bağlıdır.[signature][hline]SilkRoad Online Rehberlik...
LvL 1-23 Quests
Blade Master Rehberi
SkiLL WithDraw
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer birine özel mesaj atmak isterseniz, o karaktere shift'e basarak tıklayınız.Altta diyalog ekranında adamın ismini göreceksiniz.
Aynı şekilde eşya paylaşmak isterseniz de karakterin ismini seçili duruma getirerek aksiyon ekranından paylaşımı açınız... iyi çalışmalar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...