Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow Expansion:The Burning Crusade (?)

Norak

Öne çıkan mesajlar

baya bi süredir ortada dolaşıyor dedikoduları, geçenlerde blizzardın içinde burning crusade geçen bazı site isimlerini alması da, başlangıç oldu gibi.

official olarak da açıklama var zaten Shane Dabiri' den (aşağıda), ekim ayı sonunda başlıcak olan blizzcon dan bir açıklama çıkacağı da kesinleşti gibi şu an.

as Lead Producer Shane Dabiri offers hints in an official update:
"Some have asked about an expansion and what it might hold. I wanted to let players know that it is in the works, and we'll release details as soon as we can."

içerik şu olcak bu olcak demeye gerek de yok pek, zaten tahmin ediyoruz hemen hepsini.şurda bütün olası içerik ihtimalini yazmışlar zaten :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Prenses kaçırılır,köy yakılır,kötü ejderhalar serbest bırakılır,krala suikast düzenlenir,yağma yapılır, fiyatlarımızı sorunuz; Saf Kötülük A.Ş. (her türlü Lich ve Death Knight aksesuarımız mevcuttur)
Sosyal ağlarda paylaş

hero class expansionla gelir bence. expansion alanlar olabilir hero class. daha yüksek levellar felan sunulur, farklı alanlar vs.

the burning crusade'i farklı amaç için de almış olabilirler.
www.broodwar.com diye bir site yok mesela SC expansionu için[signature][hline]Beş Hececiler
[WwW]Bonecrusher, QAOSbringer, [QAOS]Bonecrusher vs...
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

Aeri Peak adam edilsin harbi peak olsun hatta faction olsun class olarak paladin ve priest alamıyan dwarf lar olsunlar super olsunlar cılgın olsunlar Aeri olsunlar.

Dövmeleri olsun, veya aeri' ile exalted olan cucelere dövme yapılsın. şu anda oyundan başka bişey istemiyorum[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 20 Eylül 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
Aeri Peak adam edilsin harbi peak olsun hatta faction olsun class olarak paladin ve priest alamıyan dwarf lar olsunlar super olsunlar cılgın olsunlar Aeri olsunlar.

Dövmeleri olsun, veya aeri' ile exalted olan cucelere dövme yapılsın. şu anda oyundan başka bişey istemiyorum

Evet oyunda sevdiğim 1-2 topluluktan biriydi Wildhammerlar adamlar direk ilk missionda bizi alliancela karıştırma diyordu orda bittim zaten :)[signature][hline]Electus Supremus
Sosyal ağlarda paylaş

3. ırk grubu mantıklı gozukuo natural olarak bır yenılık getırmeye calısabılırler.. yanı ıstedıgınız kısıye dalabılceksınız(ally,horde) tabı onlarda sızlere :D bıde degısık class lar gelsın guzel olur hero class olmasa bıle ama oda zor gozukuo normalde bıle classları daha ayarlayamadılar bıde expte class koyarlarsa beter olur..
Sosyal ağlarda paylaş

@Syn: Hyr holy pala fall pala değilde hero talent şöle olucak örn:mager acrmage, warriorlar hordeler için sanırım blademaster şeklinde olucak.

Büyük ihtimallede hero talent pach ile gelicek yeni instler ırklar adalar vs. expansionla ile gelicek.ben böle düşünüyorum.[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)
Deadwing-Rogue Undead- Haumarush

[Bu mesaj slayer77 tarafından 20 Eylül 2005 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baslangic demo sunda arthas in ordularını topladıgı falan gorunse blood elf leri gosterse ilidan gelse nagaları ve bloodelf leri birlestirse max lvl 70 e yukselse kısacası wc ile ilgili bisiler olsa yeter bana..surda bi kac ay sora 1 yıl olacak wow baslayalı ortada bi kac BG aptal aptal endgame instance lar.. 60 olunca yapılabilecek tek sey instance ve BG ben bunları istemiyodum : /

bu oyuna hero class falan gelirse her sn kufur ederim blizzard a swg in sonu oldu jedi olayı herkes jedi kastı noldu rare olacak denilen jediardan 14141321 tane oldu oyunun suyu cıktı..

fark ettiniz mi bilmiyorum da bole bi oyunda NERF shaman buff paladin su item i aldım su seti tamamladım av de exalted oldum rank .. oldum dan baska konusulan bisi yok..oyun la ilgili bisi konusmak isterdim..insallah gelecek exp te bunlar olur..
Sosyal ağlarda paylaş

abi 3. faction olayı gereksiz bence zati yeterince karısık bi de 3. ffactiona koyacak adam yok mesela nagalar olamaz ustun ırk olurlar su altında nefes alma felan ha eşitlensin die kaldırılırsa warcraft tarihinin içine etmiş olurlar o hiç olmaz nerubian filan zati arthasın satranç taşı onlarda olmas blood elflere gelince onlar kuyrugunu zor kacırdı geri nası gelsin hero lvl hakkında ise bu hero lvl ı dooru dusgun bişi yapsınlar onune gelen hero olmasın ama pvp rank gibi bi olaya baglamasınlar o da olmas cunku wow a expa dan sonra baslayan elemanların hero lvl olma sansı kalmas
p.s. blademaster warior deil rouge dir hemide kralıdır warior dedigin Taurencheiftain yada nerubian lord felan olur horde tarafında[signature][hline]Your blood is my water
Sosyal ağlarda paylaş

Valla millet iyi yazmış, nerubianlar bikez Arthas'a belkide diğer ırklardan kat kat daha düşman, özellikle anub'arak yüzükden.

Arthas'ın ordusundaki bütün crypt fiendler öldürülüp sonradan kaldırılmış Nerubian'lar.

Normalde Nerubian'ların dwarflar humanlar gibi koca şehirleri dev medeniyetleri var.

Cok kasılırsa blood elflerle nagalarla birlikte olabilirler anca oda bu 3 ırkda şu anda arthas'ın ordularıyla savaşıyor ondan. Lichking eğer daha guneye inmediyse sebebi bu 3 ırk olabilir anca.[signature][hline]Beş Hececiler
kaleidoscopic, gecenlerde benim evde dediki:Rakıyla beraber iki damla döz yaşı döktüm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodthirst, 21 Eylül 2005 01:13 tarihinde demiş ki:
abi 3. faction olayı gereksiz bence zati yeterince karısık bi de 3. ffactiona koyacak adam yok mesela nagalar olamaz ustun ırk olurlar su altında nefes alma felan ha eşitlensin die kaldırılırsa warcraft tarihinin içine etmiş olurlar o hiç olmaz nerubian filan zati arthasın satranç taşı onlarda olmas blood elflere gelince onlar kuyrugunu zor kacırdı geri nası gelsin hero lvl hakkında ise bu hero lvl ı dooru dusgun bişi yapsınlar onune gelen hero olmasın ama pvp rank gibi bi olaya baglamasınlar o da olmas cunku wow a expa dan sonra baslayan elemanların hero lvl olma sansı kalmas
p.s. blademaster warior deil rouge dir hemide kralıdır warior dedigin Taurencheiftain yada nerubian lord felan olur horde tarafında
Valla helal olsun iki dakkada yazmışsın geleceği, senin blizzard görevlisi olmandan şüpheleniyorum.
Bence daha öncede söylemiştim 3. faction kesin gelecek ırkları:blood elf,naga,drenai, ve tainted orc.Burada tainted orc şüpheli gözüküyor ama blizzard ufak bir senaryo ile orcları illidana bağlıyabilir, lidersiz kaldılar ve black citadel ele geçirildi çünkü[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

yok la deilim blizz calısanı felanda draneiler olabilir taited orclara gelibce onlarda olabilir ama ilidianın o yarayla tekrar bu oyuna gelmesi sacma olur ayrıca blood elflere ve ya nagalara gelebilecek tek mantıklı lider ilidian ama onun gelmesi cok sacma olur ne yani şimdi ben new quelthalas a (atıom blood elf baskenti işte) raid yaparak arthastan sonra azeroth un en baba elemanını mı kesecem bence bu oyuna hakaret olur
p.s. onlar sadece yorum abi hiç birimis bişi bilmioz ki herkes mantık bişiler yorumlamaya calısıo
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo patchlerle devam etmeli expansion yeni diyarlar açmalı. 50 küsür mb patch indiriyorsunuz noldu yeni instance yeni item ekledik birde diyoruz ki şununla exalted. Böyle olmaz elinizde koca dünya var hiçbişi mi değişmiyor bu dünyada. Npcler bile aynı Stormwind Mage Quarter takılın 3 mage kızımız halen lvl25 ve diyalogları aynı, lvl 30 olsalar başka bişilerden bahsetseler çok mu zor. Birde kanka modunda gezen bir dwarfla human var mesela bunların araları açılsa bizde bir questle aralarını yapsak gelecek patchte gene kanka moduna dönseler. Aylardır instance bg dışında koskoca kentlerde en ufak bişi yok. Interaktif bir dünya görmek istiyor insan.

[Bu mesaj Gallant tarafından 21 Eylül 2005 08:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...