Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seri A' nın En Kötüsü Vieri

horten

Öne çıkan mesajlar

http://www.ntvmsnbc.com.tr/news/352753.asp

Sonunda İtalyan' larda anladı gerçeği. her şeye rağmen o kadar çok seveni varki İtalya' da anlamak mümkün değil.
En iyi zamanında bile tartışılan adamı 32 yaşında alan Milan' a da bravo yani...

Edit:aklıma Ahmet Çakar' ın Ancelot tiyi eleştirirken kendisine gülen Güntekin Onay la Rıdvan Dİlmen e söylediği lafı geldi. "Ancelotti T.D. olsa Vieri yi almazdı"[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al

[Bu mesaj horten tarafından 06 Aralık 2005 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet çakarın bugune kadar yanıldıgını pek gormedim ben zaten.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü derken karşılaştırmalı kötü demiyorlar burada yanlız. "Kendi potansyeline göre en alt seviyede oynayan" oyuncu olarak kötü Vieri. Yani aslında iyi bir oyuncu ama en kötü performansı sergiliyo. Adamın 10 yeteneği varsa 1-2 sini kullanıyo. Yoksa 2 yetenekli adam da var o ligde ama potansyeli o kadar diye kötü sayılmıyo.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

vieri 5 para etmezse 1 para eden 1 topcu soyleyin .

laflara bak ya ahahah

Christian Vieri became the most expensive player in the world when he left Lazio for Inter for £32m in 1999, a fee branded "disgusting" by the Vatican.

That record has of course now been beaten, but Inter knew what they were doing when they splashed out that much money.

Vieri is undoubtedly one of the greatest strikers of his generation.

At France 98, with all the attention focused on team-mates Alessandro del Piero and Roberto Baggio, Vieiri scored five goals. Only Croatia's Davor Suker scored more.

okuyundaogrenin ahmet cakarla olmaz bazi seyler . zaten kendisi milan bordo macinda milana 1 gol atmayi basararak italyanlari pek sevmedigini gostermisti ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

valla izlemediginiz cok acik bari okuyun dedim .

internette vieri hakkinda biraz dolassan soyle gosu futbol adami ahmet abimden baska kolay kolay kotu yoruma rastlamazsin . neden ? internet vierinin mi ? kotu yazilara ambargo mu koymus ?

ha ben adamin tarzini begenmem demek baskadir . 5 para etmez adamdi zaten ben soylemistim demek baska . arada hatlar karismasin neye karsi oldugum gumburtuye gitmesin .
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lafı hiç dolandırmadın soylüyorum:ben belki 100 tane macını izledim vieri'nin ve begenmedim bu kadar basit.Bu benim düşüncem başkası cok begenir begenmez benide ilgilendirmez.[signature][hline]Hakan ŞÜKÜR;gelmiş,gecmiş,gelecek en büyük Türk forvetidir.(Rıdvan Dilmen)
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk takımda buyuk forvet olarak kalmak kolay deildir sonuçta trezege için de buna benzer sözler söylenmişti şimdi burda vieri beş para etmez demek komik kalıo sonuçta adam kalitesini belli etmiş adamın tarzı vardır aşırı teknik deildir ama vücudunu müthiş kullanabilen bi adamdır ben çok defans oyuncusu gördüm vieriye çarpıp devrilen adam formsuz bi dönemde olabilir kapasitesini tam kullanmıyo da olabilir o zaman sergen de 5 para etmez adamın teki tümer de geçen senelerde öyleydi bunun gibi bir sürü örnek verilebilir sonuçta yedek kaldığı takımın milan olduğunu yerine oynayan oyuncunun sheva olduğunu ve yine bu shevanın abramovicin isteyip alamadığı tek futbolcu olduğunu da bilioruz hepimix. Vieri formsuz da olsa 5 para etmez lafı çok ağırdır bence söylenmemesi gerekir!!![signature][hline]"Every creature will taste death"
Sosyal ağlarda paylaş

vieri bi kaç sene önce avrupanın sayılı forvetleri arasında gösteriliodu ama artık yaşlandı ve şu haliyle gerçekten 5 para etmez geçen sene interde elle tutulur hiç bişey yapmamışken milan gibi bi takımın onu kadrosuna katması enteresan onunr yerine 26 yaşındaki tomassonu kadroda tutabilseler daha çok iş yapacağı kesin[signature][hline]NKFVAS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...