Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sakın buna combo demeyın(nycrısh)

the-one

Öne çıkan mesajlar

her nychrisin kesitigi adam burda ss alıp topic acıo bıktık ama adam oynuo işte beni de cok sevio gordugu yerde yabıştırıo yere 1/5 pot+1920 heale zaman kalıo :D ayrıca arada combonun tıkandıgınıda gordum ustumde pot bile içmişligim var :D[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 62 oldu ama yapıcak bişi yok 65 e devam:D
np:ranking list acıldı arada bul:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya uydurmayın program falan diye yaa öfff... Her şeye program diyorsunuz... O adam okçuydu ve kombo bilmiyordu haftalarca kombo çalıştı. Ve açık konuşayım Chris halen çok bomba kombocu değil. Ondan daha iyi yapanlar var artık onlara da motor takmışlar popolarına dersiniz. Program falan yok. Bu Joey'in de dediği gibi oyunun asasinlere sağladığı bir avantaj. Ha bunu tartışalım derseniz ok derim. Hem gizlenme hem de kombo çok büyük avantaj sağlıyor. Ama sin oynaması o kadar kolay bir char değil. Bir çok skill ve cooldownların süreleri vs düşünülürse çok pratik gerektiren bir char. ama animasyonu engelleyip hızlı vuruyor olmaları kısmı benim de hoşuma gitmiyor. Mesela ben okçu olarak animasyonu iptal etme şansına sahip değilim. elimle ok çekiyorum yaya koyuyorum ve atıyorum. Ve bütün animasyonu beklemek zorundayım. aynı şey mageler içinde geçerli. Tabi siz 3212846283 dmg veremeyince bir seferde bu hemen program diyorsunuz. Ama değil. Chris'in bir aralar minör macrosu kullandığından şüpheliydim, şimdi o da yok.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the-one, 07 Aralık 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
sadece son bişey sorucam bu adam bıldıgım kadarıyla yabancı bu adamla beraber yanyana oyanamıslığınız var gıbı konusuyonuz saolun ben sadece göstermek istedim siz ben daha tecrübe sahıbısınız :) np kaybım hiç olmadı çünkü np yok:)

yan yana oynayana şahit oldum desem ve bu sonderece normal yaptığı nycrısın son derece prof yapıo bu işi hayranlık bıraktırıo herkesın uzerınde ve emın olun el çabukluğundan başka bışe değil
Sosyal ağlarda paylaş

zaten LF kullanıyor ve tabiki senden hızlı hareket ediyor..

çok bazit bişi koşan adamın arkasından 3 er 3 er vurmak..

sen farkında deyilsin belki göremiyorsun ama zaten k*cına yapışmıi saydırıyor sen adamdan kaçmaya çalışınca..
ben bp le bile yapıyorum bir kere vurmaya başladımı sürekli uruyor.. (assasinlere deyi tabiki)[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 1xx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe adam sürekli 5 5 atıyorsa siz bence dagger yerine arrow kafalık takın bunu beramusda herkez yapıyo nycris midir nedir bu adam 70 lvl deilmi adam size sakın 5 li ok atıyo olmasın ???? koxp bunu daggerlerle yapabiliyo ayrıcada cz de calısıyo...

[Bu mesaj new_useLess tarafından 07 Aralık 2005 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 07 Aralık 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
sabahtan beri 100 adammı nie öle az bugün formunda diil sanırım Nychris ben girmediğim için görememedim :D boru diil 1.6 m np yane :S

barış adamım o adam aç doğmuş aç ölcek ne zmn npye sınırlama getirirlerse o öle durur yoksa durcağı yoık^^...:-)[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardesim sacmalama o program felan degil bildigin combodur.
2 li halde damageler cıkar birde Delay surecu kısa yani cut shock gibi buyuler kullanadıgın zaman cok seri halde vurursun.

S - R - Skill S - R - Skill kullandıgı Combo Budur.

Eger bu combo daha hızlı yaparsan. 4lu bile cıkarta bilirsin

Chris ile teketek Battle yaptım aynı combo bende yaparım eger aramızda lvl farklı olmasa cok rahat keserim.

o baslıyor comboya ben de kırmızı cıkıyor ben baslıyorum comboya hp inio ama cıkmıyor kırmızılar o lvl 70 ben lvl 62 :)

Onda Bisi Sizler bize bok atıcanıza 000000 lavuguna bakın.
adam bana spike delay suresinde 12 tane skill vuruyor Sizde Bumu normal bisi Yoksa Delay suresi kısa buyuler ile seri damage vermek mi :)

[Bu mesaj 4Ever tarafından 07 Aralık 2005 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa bi konu actım ne büyüdü be neyse saolun benı aydınlattıgınız ıcın :) ama bu adamda bısey cıkacak göreceksınız cunku skıllerı ben yedım ve bunu sadece yolladım
daha sonra bana 1320 vurdu bı baktım 2 skıll caktı bı baktım yanımdan gectı vurmadı neyse hayırlısı adamdaki el hızına hayran kaldım sıze ınanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ya yalaninizi arasıra gerçekten saniyede bu kadar damage görebilioz. şimdi ss e bakınca diyorum normal ama lag yokken 1 saniyede 3r ve 3 skill kullananlar var .
buda biraz haksızlık gibi.
bizim mage lerdede böyle bi bug olsun el çabukluğu fln bizde saniyede 3 tane büyü atalım o zaman göreyim ben NYchris i bakalım.

ben bu bakış açısına bayıldım :D helal :D:D:D[signature][hline]~t~.: :. ~t~
=> ArEs
=> 5x ice Mage
=> 2k nP
~t~.: :. ~t~
Sosyal ağlarda paylaş

eh ama ya. yahu bahsedilen adam nychris. chris, zero, 411 felan her zaman iyiydi. artik o kadar alismislarki yapabileceklerinin en iyisini hizli bi sekilde yapiyorlar iste. makina gibi hic fire vermeden herifler seri bi sekilde yapiyorlar combo.

tabi soyle bisey de var. sonucta bu kadar hizli yapabilen bikac kisi var. normal sinlerle kapisirsiniz felan, gayet normal gider. ama boyle bi herif bi anda yagmur gibi saydirinca "oha felan" olursunuz. "oha kesin macro bu" durumu genelde bundan sonra gorulur kisi uzerinde.[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Nation: Orc
Server: Diez
Status: Satilik

bedava kosp
Sosyal ağlarda paylaş

roguenler kardeş ben diezden air_wolf belki tanırsın belki tanımazsın. ama şu var dmg yiyen kişiye göre değişiyor bazen bakıyorum ben adama saydırıyorum kendim comboyu yaptıgım halde adam pm atıyor diyor bekle banlatacam macro var senin combonda çok saglamdı ama sendede macro oldugnu sanmıyorum[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...