Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TURKSQUAD Büyümeğe devam ediyor

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

EVE ONLINE da bulunan Türk şirketleri arasında emin ve güçlü adımlarla 1. yılını doldurmuş olan TURKSQUAD 'a yeni katılımlar devam etmekte.

Similasyon oyunları konusunda Türkiye'de yaptıkları işin ciddiyeti ve kalitesi sebebi ile Hava Kuvvetleri komutanlığı tarafından ödül alarak , mevcut F-16 filolarımızdaki pilotlarımız tarafından kendi içlerinden bir filo olarak sayılan 311. KANGAL FILO ekibi EVE ONLINE'a TURKSQUAD çatısı altında başlamış bulunmaktadır.

TURKSQUAD ekibi olarak kendilerine yeni yuvalarında iyi uçuşlar dileriz , hoşgeldiniz.

311.KANGAL FILO mensuplarının kendi sitelerinde yayınladıkları haber

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 03 Aralık 2005 04:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi TRK'yı ve oyun içindeki efsanevi muabbeti nasıl özledim bilemezsinz =) Şu lanet laptopum tamir olsa da sonunda sizlere kavuşabilsem =)

Captain veya white: abi uzun zamandır oyunda yokum.. bana apoc için güzel bi setup söleyin.. haftaya akalım ortamlara :p

Bu arada bu 311. Kangal Filo sitesindeki olayı okudum.. güzel yazmış arkadaş.. cidden helal olsun =) inşallah oyun içinde de tanışırız.

Yolunuz mübarek olsun.. kapasitörleriniz silahlarınıza full güç versin :D (ne dedim ben?!? =)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...