Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeniden yayınlanmasını istediğiniz diziler

shimana

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar hepimizin çok sevdiği, ama yayından kaldırılan diziler vardır. bayıla bayıla izslemişizdir zamanında, ama gün gelmiştir, yalnızca SON yazmıştır x bölümün sonu yerine. içiniz burkulur, yaşanmamış öykülerin bu kaçınılmaz sonuna. işte bu başlık da böyle dizileri hatırlayalım ve de paylaşalım diye açılmıştır. fazla çorba olmaması için bu başlığa en uygun üç diziyi yazalım diye düşündüm. işte benim üç dizim:

1-)süper baba: belki sonlara doğru biraz zorlama gitti ama onları bile bayıla bayıla izledim. son bölümün son anında acaip bi his vardı içimde, boğazımda bir düğüm.
2-)Kasırga insanları: bu dizi hayatımı mahvetmişti anasını satiim. diziden sonraki gün böyle melankoli mod 10 olarak dolaşıyodum. çok duygusal bi diziydi. 15 bölüm mü ne sürdü. tadı damağımda kalmıştı...
3-)evdeki yabancı: ben zaten aşığımdır bu berna laçin' e orda daha bi sevmiştim. yani herşeyden biraz bahseden çok tatlı bi diziydi...[signature][hline]if u kill a man you are a murderer
if you kill thousands you are a leader
if you kill millions you are a god
Sosyal ağlarda paylaş

superboy,valla hosuma gidiyodu guzel diziydi supermenin genc versiyonuydu ama emin degilim yani cocukluk donemlerinde hoslanilan tarzlardan biseydi belkide,bide sabrina hastasiydim valla mellisa joan hart tek gecerim ama son gunlerde biraz kilo almisti,neyse uzattim biraz[signature][hline]Make love not war. Condoms are cheaper than guns...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulfly, 05 Aralık 2005 01:14 tarihinde demiş ki:
said:
dory, 05 Aralık 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
married with children tabiki;)

tabiki de

ya biyere başvuramıyoz mu tekrardan yayınlanması için ?

başvuramıyoruz çünkü şu kanal d de çıkan salak türkçe versiyonu nedeniyle şu anda dizinin Türkiye' deki yayımlama hakkı mâlûm kanaldadır.[signature][hline]if u kill a man you are a murderer
if you kill thousands you are a leader
if you kill millions you are a god
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dasaaa, 05 Aralık 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
two guys and a girl (and a pizza place olan kısmı olmasa da olur)

nesi var ki pizza place kisminin?

alias hala yayinlaniyo mu? alias diyorum ben bi de[signature][hline]The sickness that you are
A plague that made me starve
Do you think you can show me
How I come this far?
Sosyal ağlarda paylaş

miami vice :D
dünyalar savaşı
bi de ufakcık veletken izlediim bi dizi vardı, bööle lamborghini gibi bi arabası vardı amcanın tekinin, görünmez oluyodu falan, sadece aracın kenarları mavi neon gibi görünüodu adam duvardan falan da geçiodu galiba ilginç bişeydi o da olsun :-)[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...