Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şebnem ferah harvesta çökmüş

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

az once oda arkadasım açtı sarkıyı(çakıl taşları) girişini bi duydum şok oldum.kadın opeth - harvest in girişini direk almıs koymus oraya.ayıp denen bişe var.dinneyin valla oyle.[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 09 Kasım 2005 17:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

harvestla pek bi alakasi yok sanki?
bende okudum
Sebhem ferah iş makinesinden
( hasvest i duyunca o geldi aklima)düsüp
biyerini kirmis, cokmus falan anladim ajfkldsjfdksl[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?

Benim Boslugum

[Bu mesaj Anelor tarafından 09 Kasım 2005 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İşiniz gücünüz gerçekten "sanatçı" olan kişilere b.k atmak...
Bi günde şuraya şak-şuka şurdan çalıntı şuna benzio bilmem ne diye topik açın be.[signature][hline]
M"etket"oonZ

İstanbul'dan çıkar teli..
Ardıç ağacından kolu..
BE allah'ın Sersem kulu...
Şeytan bunun neresinde?
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok iyi bir müzisyen, türkiye'de kimlere sanatçı deniyo görüyoruz, şebnem ferah gerçekten kaliteli beste yapan, çok da sağlam sese sahip bir sanatçı bence de.

ayrıca arak değil bu şarkı hiç, başka örneği var mı arak yaptığına dair, merak ettim.[signature][hline]Lopeth, 25 Ekim 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
i see kız people

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 09 Kasım 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
said:
Akerfeldt, 09 Kasım 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
kime gore gerçek sanatcı,bence değil

ok t@qıl bab.

rencide ettin beni bap herkesin içinde =(((888[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 09 Kasım 2005 20:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 09 Kasım 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
bence çok iyi bir müzisyen, türkiye'de kimlere sanatçı deniyo görüyoruz, şebnem ferah gerçekten kaliteli beste yapan, çok da sağlam sese sahip bir sanatçı bence de.

doğru diyosun ama o insanların sanatçı kavramı beni bağlamıyo.ben beğenmiyorum ne sesini ne de şarkılarını[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...