Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ceza'dan büyük sürpriz

MC_KaramsaR

Öne çıkan mesajlar

abi ceza saolsun onun sayesinde yeni laflar buldum mesela bugün bi tane buldum
sana laf atan insanların içinde bulunmak anlamına gelen olum adam cezanın rock and coke daki haline benzedi gibi saol ceza :D[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağlam diss olmuş ya.

mode xl'in sagopaya attığı diss(erotizma//diss track) kadar ii olmuş sagopaya yazılmış kısım.

ya şimdi rapten anlayan anlamayan çıkıyo konuşuyo çok saçma oluyo. nasıl arabeskçinin teki gitmiş metallica hakkında atıp tutmuş rapten anlamayanların söyledikleri de buna benziyor. en azından adamın yaptığı raple ilgili yorum yapmayın. sonuçta o da tarz olarak rap icra ediyor. iyi ya da kötü yapmıştır. sevmeseniz bile objektif olup ciddi bi yorum yapın(ki yapasınız varsa) şurası eksik şurası şöle olmuş diye. sevmiyosanız, nefret ediyosanız da dinlemeyin kardeşim.

he ben ceza hakkında ne düşünürüm.. (adamı bu kadar savunuyo gibi göründükten sonra :P) işini yapıyor ama çok büyük görmeye başladı kendisini, mütevazi iken severek dinlerdik kendisini. rap açısından cash flow, sansar cezaya 10 basar. underground overgrounda yine 10 basar. imo.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufenta, 29 Kasım 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
çok büyük görmeye başladı kendisini, mütevazi iken severek dinlerdik kendisini.

şu anda o adamdan iğreniyorum ama ne yalan sölim senin dediin zamanlarda şukella gibi adamdı. ne olduda saygı ve barış diip duran adam bu hallere geldi üzüldüm ya.[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufenta, 29 Kasım 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
çok sağlam diss olmuş ya.

mode xl'in sagopaya attığı diss(erotizma//diss track) kadar ii olmuş sagopaya yazılmış kısım.

ya şimdi rapten anlayan anlamayan çıkıyo konuşuyo çok saçma oluyo. nasıl arabeskçinin teki gitmiş metallica hakkında atıp tutmuş rapten anlamayanların söyledikleri de buna benziyor. en azından adamın yaptığı raple ilgili yorum yapmayın. sonuçta o da tarz olarak rap icra ediyor. iyi ya da kötü yapmıştır. sevmeseniz bile objektif olup ciddi bi yorum yapın(ki yapasınız varsa) şurası eksik şurası şöle olmuş diye. sevmiyosanız, nefret ediyosanız da dinlemeyin kardeşim.
he ben ceza hakkında ne düşünürüm.. (adamı bu kadar savunuyo gibi göründükten sonra :P) işini yapıyor ama çok büyük görmeye başladı kendisini, mütevazi iken severek dinlerdik kendisini. rap açısından cash flow, sansar cezaya 10 basar. underground overgrounda yine 10 basar. imo.

(bkz: cogunluga kapakı takmak)[signature][hline]no signature...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
evo5558, 30 Kasım 2005 16:52 tarihinde demiş ki:
beyler ben bir ceza hayraniyim ve burdaki herkesin ceza hakkinda atip tutmasi beni üzdü. şimdi şarki daki laf sokmalara gelelim. bu zaten rap in kendi özünde olan bişi bunu bu kadar büyültmeye gerek yok bence.

iste ben de rap yapiyorum
yo yo cezaya kafam girsin
yo yo roccolar bogazina kacsin
tey tey[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

@wendigo

öncelikle amacımın bir tartışma başlatmak olmadığını belirtiym.

o sözlerle bana kaçlık yazdığını söylermisin? rapten anlayan biriysen bunu bilirsin. veya bir diss in ne olduğunu ve amacının ne olduğunu..

sizin rapçi tanıdığınız west yazan karılı kızlı şarkılar yapan adamlar yüzünden böyle tepkiler alıyo rap. o yo yo cezaya kafam girsinler kuru gürültüden başka birşey ifade etmez. diss atmanın, laf söylemenin de bir adabı vardır.

neyse, kimse rapi veya cezayı ya da bu olayları sevmek zorunda deil. ama konuşup atıp tutmak için bile az da olsa birşeyler bilmek ya da objektif olabilmek lazım.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deadwoll, 28 Kasım 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
Ya anlamadığım bu adamda mı kalıyor edilen laflar ya da onalrın şöhreti cartı curtu. Manitalarla gezen yavşak yavşak (özür dilerim) ciklet çiğneyen son model arabalara binen insanlar nasıl oluyor da biz gerçek rapciyiz diye ortaya çıkıyor şaşırıyorum.Bir kere rap söyleyen insanlaırn zenci olması lazım teknik olarak çünkü rap amerikalı zencilerin etnik müziğidir.(ve teması onların orda çektiği acılar ve eziyetlerdir genelde(bu adam acaba ne acı çekmiş).Ama bize jazzlar blues'u aynı şey gibi yutturabilen amerikan kültürü...)

Bu zat-ı muhterem rock'n coke'a cıkıp sonra 10000000 tane metal rock vs. aşığının arasında bir kaç kişiyle kalıp maymun olmuştur zaten ondan sonra da yok el haraketi yapanlara ona buna laf atar.Rock dinleyen şöyledir böyledir der bir demeçte 30 dk sonra da der.Benim babam da rock dinlerdi Pink Floyd aşığıdır.İnsanların müzik anlayışına saygım sonsuzdur falan filan...

Şarkıyı dinlemedim ama ne derse desin tek birşey bilirim ben; "aynası iştir kişinin lafına bakılmaz"... bizim yan komşunun oğlu ondan daha hızlı konuşuyor daha pis küfür edebiliyor şimdi o daha mı iyi "rap" yapıyor??

(rap ya da hip hop dinleyenlere falan gıcığım yok sadece ceza adlı herkimse beni iyice sinir etmeye başladı.Kişisel yane...)

Peki acaba sen Eminem die birini duydunmu merak edıyorum?

Dunyada rap dalında cıkardıgı albumu satış rekoları kırmıs kısı bu işin sıyahlıkla beyazlıkla alakası yok yetenegin varsa yaparsın yoksa yapamassın...
Sosyal ağlarda paylaş

sufenta bari
"dissin anlamını söyle kaçlık yazıyosun söyle bilmeden konuşmayın" diyceğine bunların anlamını söyleseydin de biraz bişiler öğrenseydik..
müzik en son bi sanat dalı diil miydi ya? ben mi geri kafalıyım yoksa?[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Dorek- Dwarf Warrior Bloodhoof/eu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...