Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3 cd si çalabilen discmanler..

arcane

Öne çıkan mesajlar

Yapma ya tam Kocaelinde kaldığım hafta sonuna denk gelmiş topiğin aplandığı vakit yoksa yazardım jankis, ne diyim geçmiş olsun. Eğer içinden kumanda çıkmadıysa git kafalarına at sen onu resmen eksik vermişler, yeni aldığına göre garantisi de daha geçmemiştir.Hatta iade edip paranı geri almaya falan çalış.

100 le 150 arasında tasarım ve fiyat dışındane fark var tam bilmiyorum ama aynısını satıcı elemana sorduğumda 100 filebrowse olayına sahip değil diye bi yalan attı.Size de söylerse inanmayın.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 16.30 civarı estelle kadıköyde buluştuk exa dükkanını fethetmek amacıyla
burda tekrar teşekkür ediyorum adam benim 15 dakikalık işim için okuldan çıkıp 1 saat bekledi saolsun

neyse efenim axedice in dün bu sayfalarda yazıcıoğlundaki karizma bilg den iriver imp-100 ü 60$+kdv ye almasını deklare etmesi üzerine (ben cumartesi günü babacum un söylediği aynı sokağın köşesindeki exa bilg den bu aleti 74$+kdv ye aldım) önce karizmaya gidip bu fiyat doru mudur soralım dedik .. gittik işte 63$+kdv dedi herif tabi deliriyom ben bu arada aptallığıma

hee bu arada bi ara not geçeyim: bu exa dan aldığım aletin içinden kumanda da çıkmadı yane kutuda koskoca kumanda resmi var fakat ben bi hıyarlık yapıp kontrol etmedim işte alırken eve geldim yok kumanda vs
bi de bütün bu söylediklerimden iriver la ilgili en ufak bi kötü fikir oluşmasın kafanızda alet taş gibi maşallah .mp3-.wma falan çalıyo acaip hoşuma gitti ama o exa yı c4 leyecem bi ara :)

neyse efem yazıya devam: çıktık yazıcıoğlundan exa nın yolunu tuttuk .. girdik ve estel direk: şikayet masası nerde diye sordu. ehueh ben kendimi zor tuttum burda neyse kadın şok oldu tabe buyrun bana söleyin falan dedi
hararetli hararetli anlattık kumanda çıkmadı falan bi de estel yan tarafta 30$ a ucuz var dedi (yazışın allahı tabe :)) olm matın kaç senin 1 mi eauh 74-63=11 eheh

ondan sora bi sorumlu geldi ilgilendi falan önce zor bi durum falan diye sayıklamaya başladı kontrol etseydiniz bilmemne neyse sora adamlar benim paketteki kumandayı alıp başka yere mi koymuşlar napmışlar kadın getirdi verdi iyi dedik
sora adam bilgi olsun diye soruyom dedi: 30$ fark mı var dediniz .. ben düzelttim tabe durumu yok o 10 diye
ama işin ilginç ötesi kısmı herifler makinayı toptan fiyatına 69$ a alıyolarmış
halbuki yanı başlarında perakende 63 e satılıyo eauheaue

efenim bugünkü serüvenimizdi böleydi eylenceli olmuştur umarım yazı :P[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü

[Bu mesaj jankis tarafından 03 Mart 2003 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lan olm bozmicaktin beni herif labunya gibi kalacakti boyle. Sen yanlis fiyat soyledin ben attikça atiyorum :P. Olsun hakettiler ama. Bu arada exa kadar laubali bir yer görmedim. Saçmalamislar iyice. Tavsiye etmiyorum. (ama o tezgahtar kadinlarin suratinda sokun resmini almak isterdim muhtesem bir andi :) )[hline]Dongi dongi dongi dongi dabidaba
Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 03 Mart 2003 19:11 tarihinde demiş ki:
Unutmadan bu arada seninle iriver 100 ticaretine giriyoruz :) 63 dolara alacaz 69 a satacaz oraya :P 6 dolar kar dan 3er 3er kIrIsIrız :)[hline]Dongi dongi dongi dongi dabidaba
Querquobad Quane [SnowLords]

lol aslında onu söylemeyecektik olm adam çaktı şimdi durumu
direk gidip satacaktık 68 e ehah[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demon_of_Hell, 03 Mart 2003 19:13 tarihinde demiş ki:
en son kim aldı buradan ve ne zaman aldı?[hline]Öss Öys
Biri Bize
Cevapları Sölese!!!

Öss nedeniyle Kapalıyız

bugün gittik sorduk
kimse almadı ..
axedice fi tarihinde 60$ a almış[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...