Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3 cd si çalabilen discmanler..

arcane

Öne çıkan mesajlar

onun yerine cep telefonu aldım
ama bazı aile üyelerine yeterli gazı verebilirsem alacağım

araştıriim senin dediğini saol[hline]I come along but i don't know where you're taking me
I shouldn't go but you're wrenching dragging shaking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sonynin cd den mp3 çalabilen cd/mp3 player ı var
iki yanında plastik cam var hatta bazı sazanlar playback yaparken abi bu neden dönmüyo diye soruyolar :)
140 dolar a almıştım, bi de 50 dolar a remote aldırdım abime
tam oldu, süper, hayat kurtaran :)[hline]I put my hands up to my eyes but the holes in my palms let me find a way...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben acikcasi iriver almistim onu kullaniyorum gayette mutluyum. Süper bir alet. Canavar gibi herseyi caliyor. Siddetle tavsiye ederim.[hline]Devlet-i Osmani ahalide terfiyi temayuz ilim irfan ile olmaz,
ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz,
ya da olacak delikle temas...(Osmanli Atasozu)
Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 26 Aralık 2002 19:53 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 05 Aralık 2002 22:28 tarihinde demiş ki:
lütfen konuyu saptırmayalım cep telefonuydu mdydi falan..

sony iriver ın yanında özellik olarak etkisiz kalıyor[hline]*! tıngırdatır*

kendi diyip sonra kendini döt ediyor[hline]emptiness is loneliness, and loneliness is cleanliness and cleanliness is godliness, and god is empty just like me.
Urza benim konu değişimleri konusunda bir bağlığım vardı pepelek kısmında.Bir oku istersen konuyu değiştirme olayına dediysen.Sony e dediysende Meph'in söylediği modele bakmam lazım daha iyi olup olmadığı o zaman belli olur.

Iriver süperde herkeste ondan var[hline]I come along but i don't know where you're taking me
I shouldn't go but you're wrenching dragging shaking me
Turn off the sun pull the stars from the sky, the more i give to you the more i die
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
birşey soracam
benim bunun modellerinden falan haberim yoktu
iriver dedim direk o yazıcıoğlunun yanındaki köşe dükkanda bu vardı kaptım geldim :p
imp-100 bu

millete kime sorsam 150 yi biliyolar .. ve o gayet şık ya benimkinde tip yok eheh
ben 74$+kdv ye almıştım o da yakınmış buna sanırım

keşke daha araştırsaydım diyorum şimdi[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu kulaklıklar için kumanda var ya hane kabloya bağlı
onu nası edinecem ben ?
yani baştan kulaklık mı almam gerekiyo
yoksa mevcut kutudan gelene adapte falan mı ediliyo

bu konuda bilgisi olan bi zahmet şeedebilir mi[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Bende iRiver imp-100 var.2 hafta önce Yazıcıda Karizmadan $60+kdv ye aldım. Kumandası içinden çıktı.Kumandanın üstünde bir giriş var oraya kulaklıklar, kumandadan çıkan bir kablo da discman deki kulaklık girişine takılıyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 02 Mart 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
Bende iRiver imp-100 var.2 hafta önce Yazıcıda Karizmadan $60+kdv ye aldım. Kumandası içinden çıktı.Kumandanın üstünde bir giriş var oraya kulaklıklar, kumandadan çıkan bir kablo da discman deki kulaklık girişine takılıyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

bak şimdi şimdi kafayı yeriiiiimmmmm
hem 74 dolara aldım hem kumanda yok ulannn[hline]Taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar.
Japon Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...