Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi assassin

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

Bence ::PunK:: en iyi assasin olucak ama daha kasıo
(gerçi pelerini yok ve full dexer diye apos partylerine almıyolar ama yakında en iyisi o olucak :D)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 05 Aralık 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
said:
Beowolf, 05 Aralık 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
a evet ben video yu kesinlikle unutmuşum Murtaza rulzzz

murtaza bugünkü ks için tekrar pardon

Ya o kadar fazla KS yapılıyor ki ( e tabi ben de yapıyorum bazen ) Artık alıştım.
1 hafta önce filan, forrazzi ile pk yaparken. Forrazzi debuff attı, 3 kişinin arasına girdim, spike vurdum, r vurdum kızardı başka bi orc assassin son vuruşu yaptı aldı, öbürüne döndüm, thrust vurdum, R vuramadan yine aynı herif, son herife döndüm, pierce cut vurdum, onu da aynı adam aldı. Artık en son klavyeyi ısırıyodum.

Ya arkadaslar anlam veremedigim sey Cz de ks.Cz de ks olmaz ya bunu kafanıza sokun lutfen.İyi o zaman ben 8-10 kisiye nova atiyorum kimse o adamlara dalmasın ben kesicem onları.Böyle bir sacmalık olamaz.Eger bu sekilde dusunen varsa halen evet ben ks yapiorum.O zaman herkes ks yapiyor ve ks'nin sonucu banlanmak ise herkes banlansın cz deki.
La havle..[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 06 Aralık 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
said:
Grry, 06 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 06 Aralık 2005 11:19 tarihinde demiş ki:
NY..

NY deki itemlerle level i Bobert'e verin bakalım sağ human kalıyomu piyasada..

Bobert Forever...

Bobert Eskisi Gibi Diil

Adam yaslandı ne olacak o kadar calıs sende eskisi gibi olmazsın.Bunca sene emeklide olamadı :)[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna ilk başladığım zamanlarda bi 10k np vermişimdir Boberte.

Bigün hiç unutmam adam kafayı taşmış bana üstüm plate goblin o zamanlar, yalvar yakar buff da attırmışım kendime diyomki bırak boberti kralı kesemez beni.

4 tane kulenin ortasına oturdum. Bobert'in bana doğru gelişini gördüm, yediğim 4 lü comboyu, bide town çekmeden gidişini.

Ama dediğniz gibi eskisi gibi değil artık. Gerçi bende bıraktım aresi banane canım :)[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Aralık 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 06 Aralık 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
Bobert Eskisi Gibi Diil

bobertle ache oynuo bu aralar ondandir xD

Bobert i eskiden gördügümle öldügüm bir olurdu simdi Troll basiyoruz Adam town Cekiyo ..

Gitti Tüm Karizma Gözümün önünde...[signature][hline]myBraweFRiend
Sosyal ağlarda paylaş

Bobert le şu an gerçek sahibi oynamıyor. Achemenes diye bi mage vardı, o level kasıyor bobert' e. Tabi arada sırada PK ya filan da çıkıyor. Çok leş oynuyo. Öyle abuk subuk town çekerken görürseniz şaşırmayın yani.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 06 Aralık 2005 14:29 tarihinde demiş ki:
Bobert le şu an gerçek sahibi oynamıyor. Achemenes diye bi mage vardı, o level kasıyor bobert' e. Tabi arada sırada PK ya filan da çıkıyor. Çok leş oynuyo. Öyle abuk subuk town çekerken görürseniz şaşırmayın yani.

bu ache'nin oynamadigi account kalmadi zaten.. de nasil oluyor da oynamasina izin veriyorlar orasini anlamis degilim.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...