Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve... Knights clanı disband edildi....

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

Ya böle polemik yapma lütfen iyi klan kötü klan vesvesesi... 150 kişiydi bu klan temizlik yaptıysanız bile geç kalınmış... Sonuçta güçlü ve iyi bir klan ise eğer zaten toplanır tekrar sorunda olmaz...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Clan disbandlandiginda 58 kisiyse ve bunun bize baglarligi nedir uyarilir 36 kisiye dusurulur Clani disband et yada ben clanini ustume aliyorum nasil bir mantik ares serverinin en eski clanindan bahsediyoruz.Boyle ufak ayak oyunlari ile clani elimizden alamazlar.Himm iyi klansa yeniden dirilir evet dogru soz su anda KnightsA yani alt clanda clan yeniden toplaniyor.[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
LvL : 65&63
Job : Paladin&Arch Mage
Nation : ElMorad
Np : 4xxxx & 7xxxx
Clan : (FOREVER) Knights
Sosyal ağlarda paylaş

valla onu bunu bilmem de bilinc arkadasım guzel soylemis bence benim tanıdıgım kizin1i ise eskisinden daha guclu gelir gümbür gümbür bence humanları zor günler bekliyor allah yardımcınız olsun belkide her yerde knights gorebiliriz .
Ben gercekden clanın disband edildigine acıkcası uzulmedim benim bildigim kizin1i bu kamçı ile daha hızlı gidecegine eminim.
O yuzdenki bosuna sevinmeyin. derim benim fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki nickini bilmiyorum ama tahlilin birebir dogru emin ol ki kesilen sakal daha gur ve sert cikar koku bizde bu clanin kokleri yeter. Burada knightsa laf atan cok kisi bana yada kizin1ine gidip aga clan pls,abla clan pls demistir gene diyecektir...[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 04 Aralık 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
polinin hangi klanda sabit duruldugu görülmüşki adam iç çamaşırı değitiriyo gibi klan değiştiriyo :D

:D yok orkun baba ondan degil yaw..bu seferki salaklıktı hehehehehehe:Dsolange ı görürseniz bana pm atın..yada msn den söyleyim mage earringi vereyim geri.[signature][hline]server:Ares
Level 61/Mage %95
Np:130k+
Clan:YOK AK
dip not: Sacred'tan atılmadım..kendim çıktım..inanmayan sorar ujio/puppet kim varsa eziklerle ugrasılmaz^^
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün aksam sdabah 9 a kadar GMle tartıstım ewet arkadasın dedigi dogru o serefsiz Gmler ki bunlar kim biliyosunuz Knights clanının ele gecirdi bahaneleride 36+ olmaları...B ukadar sacmalık olmaz. dsikkatli bakarsanız sayfaya orjinal sayfaya orada bi cok yuksek clanının 36 kişiden fazla oldugunu gorursunuz... NEDEN bunlar Sacred a olmadı neden kitties e olmadı yada neden SADECE 2 tane El morad clanı na oldu? ben Kızın1 ini savunmuyorum ben El moradı savunuyorum.Sonucta Arzu her ne kadar sacma konusmalar yapsada Commander olrak genede El morad kendisi ve bana gore El moradlaer birbirine destek olmalı

siz ona karsı olucagınıza 5 6 gun once GECEN O serefsiz Elmoradlara satasın...

64 65 63 olupta KARUS olan o sahıslara seslenıyorum...Yok orclar Minnor basıyomus yok kaliteli insanlar varmıs yok ezık yokmus Sizide goruyoruz CZde sizin clana uyuz oldu butun elmoradlar hatırlatıyım

0000000 ve F9devilin dedigi su nerde KARIZMA clanınıda birini gorsem acımıcam

(0000000 MSN den konusmasıdır bu]

Siz ne kadar donekmisiniz ki bu kadadr kastıktan sonra kalkıp ORC oldunuz. Yok biz kalabalıkmısız ama unutmayın ki bizde kuvvetlenicez...
YAKINDA CZ de gorusmek uzere....[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bende karusum bu arada 43k nps var şu andan itibaren basvuru yaptım human olmaya eğer kizin clanına alırsa yanında olmak isterim açıkcası çok eski bi oyuncu eski bi clan
o kiz knights degilde baska bi clanda acsa o clan ayakta duracagından eminim clan iş yapmazda kizin oldugu clan iş yapar eminim buna tabi ben human olana kadar yer kalırsa bize 2 arkadas geliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axicocuk, 04 Aralık 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
ben 8 aydır knights dayim saten...
biliorsan konuş bilmiorsan sus...

said:
Bjork, 04 Aralık 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
said:
axicocuk, 04 Aralık 2005 09:15 tarihinde demiş ki:
zenginin malı züğürdün çenesi....
knights disband edilior tasası size düşüor heralde

Sen Dün Knights a gircektin ne oldu ?
Yalan mı oldun ? :D

way demek 8 aydır Knights clanındaydın
Way be Ben nie hatırlamıyorum o zaman ?
Mayıs da Clandan çıktım ben
Alla alla Hatırlamam lasım
n00b desem deilsin
Sen başka bişeysin
f.cking n00b sun :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 9xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Islak Maysi-Kasim 7 ay eder ayrica sana hesaplama yapmak zorunda deil kendi isine bakçMileete laf atacaginaadam gibi adamlara her zaman saygi duy mesala axi gibi sana birsey ispat etmek zorunda deil bilmem anlatabiliyor muyum?[signature][hline]Nick : LovelyGirl&Cotigo_Ergo_Sum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...