Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son gelen patchle neleriniz silindi?

darklander

Öne çıkan mesajlar

Bu adamlar tam deyyus itemlari her pacthde 3-5 siliyolarki oyunu birakma diye. Gecen sefer shellerimi silmislerdi kasamdaki param falan gitmisti simdi de pazarda kastigim kendim upgrade icin sharondan scroll aldigim 4 adet mirage+7 ve gecen sefer silmedikleri shard +8 imi silmisler bu seferde ustumdeki chitinleri birakmislar

Ama dur su ocak bi gelsin okul kapansin silkroad a tamamiyle gecis yapmazsam. Bastan kasmak zor geliyo diye oyunu birakamiyoz
Sosyal ağlarda paylaş

dual +8/80 shard silindi beramusta :S[signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

+8 raptoru arkadaşa vermiştim aldığım zaman tp olurken dc oldum ve raptor yok oldu neyse shellerimis atıp bitane daha aldım bu seferde sildiler 2 raptordan 90gb zarara girdim üstüne name change scroll umu bile silmişler o kağıdıda mı düp yaptılar[signature][hline]ıd tazy_tikyy
lvl 62
char paladin
server ares
np ne siz sorun ne ben sölim 25k dı battel oldum 4 k ya düştü tekrar int oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZy_tikyy, 05 Aralık 2005 02:07 tarihinde demiş ki:
+8 raptoru arkadaşa vermiştim aldığım zaman tp olurken dc oldum ve raptor yok oldu neyse shellerimis atıp bitane daha aldım bu seferde sildiler 2 raptordan 90gb zarara girdim üstüne name change scroll umu bile silmişler o kağıdıda mı düp yaptılar

Ayyynısı diez de oldu bana tam trade yaptık yeni server geldiği için dc olduk. bi girersin oyuna trade yaptığın her çey silinmiş.. Gel de oyna şimdi..[signature][hline]ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x

Her yeni patchda cz bi başka güzel.. Kısa bi süre de olsa..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...