Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hotmail-250 mb

Tyrande

Öne çıkan mesajlar

Önce hotmail hesabınıza girin Options'dan kişisel bilgilerinizi
Country: United States
State: Florida
Mail Code: 33332 olarak değiştirin.

Daha sonra Language seçeneğine girin ve İngilizce yapın

Sonra aşağıdaki linki adres çubuğuna yapıştırın ve enter'ı tıklayın.Böylece hesabınız kapanmış olacak.(Hesabı kapatmadan önce en alttaki önemli yazısını okuyun)

"http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose"

Tekrar http://www.hotmail.com adresine girin. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. Active etme sayfası çıkacak.Mail hesabınızı aktifleştirin.

Böylece ilk etapta mail hesabının kapasitesi 25 MB'ye çıkmış oldu. 1 ay içerisinde de 250 MB'ye çıkacaktır.
saygılar:P[signature][hline]doğar güneş ardından tepelerin,
elveda vakti geldi teletabilerin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tyrande, 19 Ağustos 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
Önce hotmail hesabınıza girin Options'dan kişisel bilgilerinizi
Country: United States
State: Florida
Mail Code: 33332 olarak değiştirin.
..... .

sonra biz heckleyelim (: akıllarında kalcak başka bilgiler girseler daha iyi[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 19 Ağustos 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
alakası yok dogru diyor adam

benim dediğim şeyi anladın mı ki sen? bu adam bunu buraya yazmış yani buraya gelip sağol diyen maillerini bildiğimiz insanların direkt olarak gizli sorusunu görebilmemiz anlamına gelir bu benim bahsettiğim posta kodlarını kimsenin bilmediği birşey olarak ayarlamaları.

**bu yazdıkların bayağıdır biliniyor ya neyse görmeyenler vardır elbet.[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 19 Ağustos 2005 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gizli sorunuzu görsek ne olurki? favorite pet's name? cvp :kedi yapmayın zaten :)
kendinize güveniyorsanız msndeki gizli soru yanıtına dsaa122ds1d354 gibi sayı rakam kombinasyonu yapın aksi taktirde ucabilir[signature][hline]doğar güneş ardından tepelerin,
elveda vakti geldi teletabilerin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bi an tyrande geri dönmüş sandım O_o uplamışsınız topiği meğer :)[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonmax, 02 Aralık 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
bişi sorucam şimdi ben hesap kapat sonra da aç olayında bişeye takıldım... benm kasyıtlı maillerim adreslerim vs lerim gidicekmi?

Tarihlere şöyle bir bakınca anladığım kadarıyla aramaya inanmış arkadaş ve bu soruyu eklemiş. cvp: hayır gitmicek.[signature][hline]you are the all singing all dancing crap of the world
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 02 Aralık 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
bi an tyrande geri dönmüş sandım O_o uplamışsınız topiği meğer :)
aynen bende öyle sandım ya[signature][hline]FASTRELOAD
Spidee, 03 Aralık 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Abi sevgiline atacağın mesajı Paticik'de mi soruyorsun ? Hep beraber mi çıkacağız bu kızla ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...