Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resimlerdeki adamlara dikkat edin!!!

_boyogullari

Öne çıkan mesajlar

[spo1=bobert(alıştık artık)][/spo]

[spo2=NYchris'de şaşırdım][/spo]

[spo3=bu ahlaksıza dikkat][/spo]

[spo4=dedimya dikkat][/spo]

[spo5=buda yüzsüz][/spo]

benim artık canıma yettti bu makrocu adamlar. :([signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Np : Kasıyorum işaret çıkacak:D

Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten screen shotla kosp kanitlanmaz ki
sen screenshot alacam die kazik gibi dikilersen ne pot basarsan ne de kosarsan adamda sana güm güm vurur ayrica billynin oldugu SS'de pot kullaniosun ve pot aralarindaki dmglere bak 2 ya da 3 skill gelmis ayni sekilde aluk4rd mi ne ve nychrisnkilerde de ayni sekilde pot basmissin sadece bobertin SS'sinde 5 skill aralaginda bir sey yapmamissin ama 5 skill atmasi cok normal hp'en daha yüksek olsa 6 7 bile atabilirdi ben bir kerede 7 skill atip 3 ardindan 3 tane r atan adamlari biliyorum her seye kosp demekten vaz gecin artik oyunda bir combo gercegi varki 65 lvl adam 70 lvl adamlari ipe dizdi...
ipe dizen pwnagefactor ipe dizilenler soulslayer ve f9...[signature][hline]::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu soruyorum zaten. ama yanlış hatırlamıyosam sert__cocuk un ss si vardı burda o da daggerla seri vuruşlar yapmıştı. ona herkes makro demişti. bende bunlar ne diye soruyorum.[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

ss almak iöin kazık gibi duracak kadar kafayı bulmadım uijo. farkındaysan orda hepsini town a geldikten sonra information çubuğunu aşağı çekerek aldım. neyse fazla uzatmaya gerek yok neticede abartılacak bi durum yok diyosunuz. o zaman ne diyoruz asaslarla dan edilmez:D[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

anladım demek istediğini. benim öle bişey yapmadığım kesin ama haklısın bişey ıspat etmiyor. bu arada marloon sen canını sıkma oktan 750 yersem bırak cahrı kafamı keserim.:)[signature][hline]Name: beyogullari
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar kosp değil
bu damageler combo ile verilebilir
ama glitch yaptıklarını söyleyebilirim
dünkü savaşta adamla aramda metreler var lag vs yi düşünerek söylüyorum, bende Light Feet le koşuyorum adam bana 5 li ok damage i veriyor asassin :)
hadi lagdan dolayı mesafleer bazen anlaşılmıyor ama aynı kişinin birkaç kez aynı hareketi yaptığına şahit oldum.
hele birisi bana 2200 damage verdiki dumur oldum
nycris bile 2000 den fazla veremezken adam doğradı attı beni :?(

[Bu mesaj NAYTONLAYN tarafından 02 Aralık 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben uzaktan bıcakla ilgili vurmasına şöyle diyebilirimki taş bugu var suan oyunda hala kaldırılmadıysa sağ klik e taş koyup taş atarken skill basıolar ve belirli bi mesafede vurabilio light feetle bile koşarken.
resimlere bakmadım ama iyi bi kombocu ki nyc buna dahil ardarda 8 dmg vermesi cok normal.çünkü iyiler normal r leri kacırmaz üstüne bide 4 skill düşünürsen 8 yapar.ki tahminim spike yoktur onlar arasında yoksa 4 fazla gelebilir eğer warrior değilsen.
artı beyler koxpde elinde bıcak varken bile ok atabilirsin hatta shardın atacklar fazla olduğu dmg baya yükselio.yani itemleri ve lvli iyiyse o 750 bile normal olabilir.ama bobertin veya nyc nin böle bi mallık yapacagını sanmam czde..[signature][hline]pikas
lvl 65 ass
125k np
cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...