Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

unable to connect due to server bla bla ...
disconnected from server ...

herkeste boylemı henuz gıremedım oyuna ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter yaratma ekranına giremediğim için tam karar vermedim ama Solufain yada Ecm Despana görürseniz benim :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Cillop diye bi hatun actım cokda guzel oldu ...
sadece 30 dk oynayabıldım ılk 30 dk kısmı ,grafıklerı ve combat hareketlerını (kılıc sallama vs) oldukca begendım ...
yanlız 30 dk sonra dc oldu zaten gıremıyoz :( ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw cok deisik oldum simdi gw den aliskanlik warrior yanina healer skilleri acip dalmak fikri ile basladim fakat baktım olmuyo elemental yapmayi planliorum fakat reskill yapacagim adam varmi yoqsa güzelim skill pointler bosami gitcek reskillciyi bulan varmı :D bu arada nick small. oyunda ne yapacagimi bilemez durumdayım yani 2ci prof. secelim mi yoqsa tek prof la mi kasalim. bilen veya fikri olan varmi

[Bu mesaj noma tarafından 10 Kasım 2005 02:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...