Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

olumsuz yanlarınıda yazsa idin keşke

ben olumluları yazayım

- biraz yuksek seviye'ye ulasmadan pk olamıyorsunuz
- loot sistemi güzel tasarlanmış kestigini once senin loot etme hakkın var
- pvp çok hoş wow da ki gibi lvl 60 paladin herkesi yer gibi bişi yok.
- çok güzel tasarlanmış her ayrıntı düşünülmüş mesela blacksmith'in shop u girisinde erimiş metal akıyor atıcının evi at şeklinde terası var.
- Parti sistemi çok iyi kısa sürede çok çeşit partiler yapabiliyorsun ve parti questleri harika oluyor.

- experience kasmak hiç zor değil. teleportlar da çok güzel olmus markla markla gez :)
- harita çoook büyük değil bu bence avandaj sayılır oyun için. daha çok insan görürsün.
- lvl 20 den sonra başlıyor asıl maceralar sen iki manyak görmüssün cıkmıssın :D[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes bisi solim bu dezavantas o senin soledigin bütün ayrintilari süpürür goturur :( Oyuna girmek nasil sence kolaymi ?ben 2 gündür yukledim oyunu ama sadece 2 kere girebildim.ilk giridigimde 1 saat kadar oynayabildimLvl 5 oldum.Zaten karakter actigimda zaten class yokk orada silah secimini bana birakmislar allatan :) ben orada bow sectim archer olmayi planliyodum ama archer skillerini goremedim neyi yanlis yaptigimi bilmiyorum:(
Sosyal ağlarda paylaş

evet girmek en buyuk sorun belki ama bu oyunu oynamama sebebi değil cunku;

oyun betada oyun betadan cıktıgında limit kaldırılır yada 2. 3. sunucular açılır.

suan adamlar ceblerinden ödüyorlar herşeyi beta aşamasında 2. 3. sunucu hayal biraz.[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Artık tek seferde girebilirsiniz fakat Pazar günü Close Beta'ya geçilecek ve bütün charlar silinecek.

Close Beta'dan sonra bir silinme yokmuş.

Bu arada 4 tane patch cıktı ama içeriğini bilmiyorum. Oyunda standart TÜRK HUCUMU var. Oyunda tanıstıgım 20 kişiden 5 i türk :-)[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |
Ultimatr.Net
| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyuna girdim bi kadın açtım spearlı fakat skliller cok karışık oynayan biri varsa bilgili bana yardım edebilirimi?

büyücü olmak istiyom nasil olcak ?
hep vuruyo büyü atamıyoz

[Bu mesaj Jade tarafından 07 Kasım 2005 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jade bir kac gun oluyo benimde oynayali ama soruna cevap vereyim.. Oyunda büyücü yok yani şu anlamda yok mesela fire ball filan atamiyorsun :) Qİ skiller var onlar mage skilleri sayiliyor iste onlari aliyosun kullandigin silaha(fire,lighting,frost) o ozellilgi ekliyor Senin düsündügün tarzda bi büyücü yok yani staffi olan buyu atan bi class yada karakter yok :)Yarin Alpha Test bitiyor Beta ya geciyoruz.24 saat lik gecikme olsada yarin basliyor.Herkezle ayni anda oyuna baslarsak ilerleme sansimizda artar:) Neyse herkeze iyi oyunlar..

[Bu mesaj quatim tarafından 07 Kasım 2005 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu an acıldı herhalde.Update yapıyo benimki sıfırdan başlıcaz galiba bide beta kalktimi tekrar gidicekmi charlar ? paralı olma ihtimalı filan varmı gercektende müthiş bi oyun biraz oynadim fakat kasmasi zor muş :)[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....

[Bu mesaj Jade tarafından 08 Kasım 2005 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayriyetten oyun hakkında bikaç bilgi veriyim.

-Oyun sanırım japon mitalojisine göre tasarlanmış

-Oyunda ultima gibi PK sistemi var.

-Oyunda IRK olayı yok. Bikaç karakter var sanırım onlarda değişik özellikler yok fakat japonlara göre değişik inançlara sahip guild üyelerinden birini seçip oyuna başlıyoruz. Oyunda karakter arasında stat skill item denklemi haricinde fark yok!.

-Oyunda mage dediğimiz büyücü sınıfı yok. Sırf savaşcılık üzerine kurulmuş. Bunlar

* Sword - Dagger (Kalkan Kullanabiliniyor, Oldukça hızlıdır)
* Big Sword - Spear (Çift el silahıdır ağır hasar verir hızı yavaştır. Kalkan Kullanamazsınız)
* Archer (OKÇU, fazla hasar almadan seri biçimde uzaktan saldırı yapabilir)

-Oyunda 4 QI Skill yani
* 1) Ice (Düşmanı Yavaşlatır, % lik olasılıklada belli bir süreliğine dondurur)
* 2) Lighting (Henüz denemedim deneyince yazıcam)
* 3) Flame (Diğer yeteneklere göre vuruş damage açısından çok daha hasarlı saldırı yapıyor, ayriyetten BURN dediğimiz düşmanımızı saldırırken tutuşturuyoruz oda + hasar veriyor..
* 4) Heal, Cure, Resist (iyileştirme ve benzeri özellikleri veriyor bize)

-Oyunda 3 sınıf ZIRH olayı var.
Yanlış hatırlamıyorsam isimleri şöyle;
* 1) Armor (Normal büyü karışmamış saldırılara karşı en sağlam zırh sınıfı. Male resist ++++ Magical Resist +)
* 2) Protector (Male ve Magical dengeli deriden oluşan zırh biiçimi. Male resist ++ Magical resist ++-)
* 3) Garment (Büyüye yüksek resist veren kumaştan dikilmiş zırhlar. Male resist + Magical resist ++++)

Bikaç deneyimimi söyleyim;

Oyunu okcu olarak oyniyacaksanız kesinlikle ice olmanızı tavsiye ederim düşmanı dondurarak tüm classların üstünde hasar verebilirsiniz.

Kalkan kullanarak savaşan kişiler ise lighting i seçmelerinde bir sorun olmaz.

Çift el silahlar içinse ben Flame seçin derim zaten çok ağır hasar veriyor birde flame yetenekleri ve + BURN özelliğyle devasal damageler verebilirsiniz.

Stat ve skill puanlarınıda tam anlamıyla kavrayınca buraya yazıcam.

Not: Bu yazılar alıntı DEĞİLDİR. Oyunda kendi gözlemlediklerimi toparlayarak yazdım.

[Bu mesaj Tears tarafından 08 Kasım 2005 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tears güzel yazmışsın.Peki şu an server varmi? server liste geliyorum bom boş update yapti 1 saat sonra ortalikta server yok ?[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quatim, 08 Kasım 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
Ben yanitliyim serwer yok yarin oglen gelicek..Ha bide parali olcak mi demissin oyun hicbirzamn parali olmucak jade

[Bu mesaj quatim tarafından 08 Kasım 2005 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]

tamam teşşekür ederim quatim[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbirzaman paralı olmıyacak derken cd fln almıcazmı ? Yada acc satın almıyacaz sanırım. Oyun içinde lazım olan bişiy çıkartırlar sanırım knight gibi. DEV ler babalarının hayrına çalıştıklarını zannetmiyorum. Ki bu tür bi senaryo ilk defa görüyorum bayada güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Jedipaddy arkadasim yarin oglen gelcek deme sebebim forumlarda yazilanlardir en erken oglen olarak geciyor.

said:
Tears, 08 Kasım 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
Hiçbirzaman paralı olmıyacak derken cd fln almıcazmı ? Yada acc satın almıyacaz sanırım. Oyun içinde lazım olan bişiy çıkartırlar sanırım knight gibi. DEV ler babalarının hayrına çalıştıklarını zannetmiyorum. Ki bu tür bi senaryo ilk defa görüyorum bayada güzel.

Cd satin alinacagini pek sanmiyorum ama alinsa bile cd almak parali bir oyun sayilmaz :) Aylik ücret ise hic birzamn olmayacagini sitede rahatlikla gorebilirsin...Neyse iyi oyunlar herkeze
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...