Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

$ifre Deği$tirimi Aktif..

Leplicantt

Öne çıkan mesajlar

site ye şuan log olunamıor. Ancak psw reset edinilebilir.[signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

peh 1 oyunda bu kadarmı saçma hatalar olabilir.

Şifre değiştirdim gayet güzel şifrem sıfırlanıp mailime geldi.
Rastgele oluşturuşmuş şifrem ile siteye login olup rastgele olan şifremi değiştirdim mail yazdım gizli soru vesaireyi doldurup tamam aga ok plis dedim.

Oyuna yeni şifremle girmedi :)

Eski şifremle girdim 1 saat sonra dc oldum ve 2 saattir elimde olan 3 adet şifrenin hiçbirisi ile oyuna veya webe giremiyorum.

Forget password ise doğru girdiğim userid ve maile yalan diyor.

Sanırım beklemeliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

yine iki elleriyle bir sey yapamadilar anlasilan.
siteye girmek istediginizde e-mail adresinizi istiyor direkt (daha sifre degistirmek istemeden) verdim, once bir sey olmadi sonra "database error, please try again later" dedi. eyvallah dedim, sonra geliriz. bir sure sonra oyuna gireyim dedim "invalid password" dedi. siteye de girilmiyor, forgot password zimbirtisi da bilgiler tutmuyor diyor..
eehh.. hep ayni sey. yine beklemek lazim duzeltilsin diye.
o yuzden tavsiyem siteye girmeye calismayin bir sure.
o degil char'i saticaktim yarin ne guzel :/[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...